Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha azt...

Mit jelenthet az, ha azt álmodtam, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Álmomban terhes voltam, de nem tudtuk, csak az utolsó pillanatban derült ki, nem volt nagy hasam, stb. És paráztam, hogy nem jártam orvoshoz stb, mi lesz, ha nem lesz egészséges stb.
2014. máj. 26. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Semmit..
2014. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagyon szeretnél gyereket és félsz, hogy nem lehet, vagy éppen az ellenkezőjét: iszonyodsz tőle.


Előfordulhat, hogy a felszínen azt mondod, hogy akarsz, és magad is azt hiszed, hogy akarsz, vagy valaki nagyon akarja, hogy akarj (érzed, ugye? ...), de a lelked legmélyén tudod, hogy nem.


Van még egy verzió: a szexuálisan bántalmazott kislányok szoktak gyakran felnőttként ilyet álmodni (de annak azért egyéb más jelei is vannak, ha valakit zaklattak).

2014. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Én már azt sem tudom hányszor álmodtam ezt, pedig nem is akarok még terhes lenni. Volt olyan is, hogy éreztem, hogy mozgolódik a gyerek.
2014. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Én is álmodtam már többször, hogy terhes vagyok, pedig nem voltam, utána se lettem, gyereket se akartam, meg úgy általában nem is merült fel a téma semmilyen formában. :D Szóval abszolút semmit nem jelent.
2014. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy szeretnél már gyereket, vagy azt, hogy nagyon nem lenen most jó.
2014. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én előszőr 16 évesen álmodtam ilyesmit.. egy gyönyörű kisbabát tartottam a kezemben és tudtam ,h az enyém és (kislányvolt) nem volt nagy hasam csak ott volt a kezemben.. nem tudtam h ki az apja meg h h lettem terhes.. arra emlékszem h gyönyörű és törékeny volt. nagyon boldog voltam. azóta eltelt 2 év és folyamatosan a terhességről álmodok.. hol ikreim lesznek ,vagy elvetélek.. én annyit tudok mondani h én nagyon szeretnék babát..lehet félsz egy esetlegesen " véletlenűl össze jött" babától.. én arra tippelek h a tudatalattid szeretne babát..
2014. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!