Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet-e valami jelentése...

Lehet-e valami jelentése ennek az álomnak, vagy ez csak egy közönséges rossz álom?

Figyelt kérdés

Óriási nagy baromságot álmodtam. Álmomban az égen 7 vörös hold jelent meg. Az ég sötétlilás volt, és apró kis tűzdarabocskák estek onnét a földre, amik éppen, hogy csak egy picikét égette meg az embert, talán nem is égetett annyira. Aztán az égen megjelent egy hatalmas vörös kecskefej és az égből egy nagyon mély emberi hangot lehetett hallani, ami azt mondta, hogy "Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..." (és még folytatódik tovább, és ezt ilyen nagyon mély, basszus hangon, mintha mélynyomóból jött volna a hang) :D Aztán valami olyasmit zagyváltak össze, hogy pusztul az Univerzum, és egy másik dimenzióba kerülünk úgy, hogy az itteni létünk elpusztul... :D Egyébként viccet félretéve, iszonyat ijesztő volt az egész, és élethű, teljesen ilyen Apokalipszis hangulatú volt az egész atmoszféra, életemben nem volt ilyen rossz érzésem. Lehet ennek valami jelentősége, vagy csak egy közönséges rossz álom?


Egyébként mostanság egyre többször álmodom a "Világvégéről", és hasonló jellegűek szoktak lenni. Egyszer volt olyan, ami nem ilyen misztikus jellegű volt, hanem az álmomban egyszerűen felgyulladt a levegő a Földön, és elemésztett mindent. A többi mind ilyen misztikus jellegű volt (pl. hatalmas óriások jelentek meg, amik össze-vissza zúztak mindent, egy másik álmomban meg ilyen ördögfejű sárkányok zabálták az embereket, stb.) Nem igazán szoktam fantasy filmeket nézni, sőt, mostanság egyáltalán nem néztem filmet, számítógépes játékokkal meg lassan 2 éve nem játszom.


Lehet erre valami magyarázat, vagy csak a szokásos, hogy "az agyam csak szelektálja ilyenkor a sok baromságot"? :D



2014. máj. 3. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álmod azt jelenti, hogy hamarosan kezdődik a kecske apokalipszis.

Amúgy szerintem baromság :DD

Nekem is elég retardált álmaim szoktak lenni :D

2014. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 v.domi válasza:
Nagyon remélem, hogy amit elsőnek írtál azt viccnek szántad, mert ha nem akkor megálmodtad Lucifer(a sátán) eljövetelét.De feltételezem vicc volt :D.A többi álmodról annyit: lehet hogy a világ/világpolitika mai működése, esetleg háborúk miatt aggódsz, vagy lehet, hogy egyszerűen csak megváltozott a személyes tered pl.:költözés, új társaság, más iskola stb. egyébként nem vagyok pszichológus úgy hogy ne vedd készpénznek amit mondok, de az álmok elég sok párhuzamot mutatnak a háborúkkal (tűz az égből,sárkányok/harci repülők,óriások/tankok, stb.)lehet, hogy túl sok II.világháborús filmet néztél? :D
2014. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!