Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig meg jelenik az álmaimba...

Mindig meg jelenik az álmaimban, pedig már több mint 2 éve, h nem is találkoztam vele. Miért van ez?

Figyelt kérdés
7 éve vagyok együtt mostani férjemmel, több mint 2 éve volt egy munkahelyem és ott volt egy srác, nagyon jól ki jöttünk, mindig együtt mentünk szünetre, sokat beszélgettünk, nagyon sokat. Ezen kívül semmi más nem történt, hisz akkor már együtt voltunk mostani férjemmel. Ezzel a sráccal már több mint 2 éve, h nem is találkoztam. Másfél évvel ezelőtt még beszélgettünk egy közösségi oldalon, de el tűnt. Azóta is meg jelenik az álmaimban, nem értem miért. Hisz nem beszélek vele, mással se beszélek róla. Heti 3-4 alkalommal álmodom vele és már az őrületbe kerget, h miért nem tűnik el a fejemből ennyi idő elteltével, meg hát csak barátok voltunk, kollégák.
2014. febr. 28. 07:04
 1/2 dorje1234 válasza:
Azt nem tudom miért jelenik meg az álmodba, de a helyedben arra használnám, hogy észrevegyem hogy álmodok. Vagyis a legkényelmesebb tudatos álom jelző van a kezedben. Én bírnám a helyzetet... :-)
2014. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt nem tudom én sem hogy miért kezdett el megjelenni az álmaidban de most már azért van enne mert rá gondolsz amikor ezt le írod meg amikor azon gondolkodsz hogy mért van benne meg ilyenek egyre csak rá gondolsz (még ha ezt nem is csinálod sokszor) és ilyenkor azt kell tenni hogy mással foglalkozol nem gondolsz rá nem görcsölsz azon hogy ne hogy rá gondolj és egyszerűen éled az életed :D
2014. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!