Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez a nyomaszt...

Mit jelenthetett ez a nyomasztó álom?

Figyelt kérdés

Az idő olyan, mint a Call Of Duty 2-ben, amikor sötét van. Igazából csak egy erős homály. Egy tóhoz megyünk strandolni egy barátommal, a legfurcsább, hogy mindenki csendben van, nincs az a gyerekzsivaj ami ilyenkor szokásos. A parthoz megyünk, ott felhúzom az uszonyomat. Beljebb úszok., a tő iszonyatosan mélyült, mint egy kavicsos bányató.

A vízben félig elsüllyesztett vonatkocsik voltak, odaúszva az ablakoz látszódott, hogy étteremként vannak berendezve. Aláúsztam, majd felfelé jövet a jobb lábamról lecsúszott az uszony. Próbáltam utána úszni, de nagyon lassan ment csak, és a sárga uszony csak süllyedt, és süllyedt, én meg tehetetlenül néztem egy darabig, aztán már olyan pici lett, hogy belenyugodtam, az örökre ott fog maradni. Kifelé úszva még anyukám fürdőzött mellettem.

Ennek az egésznek egy nagyon nyomasztó hangulata volt.


2014. febr. 21. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Váratlan szerencse a szerelemben.
2014. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megint kezded?
2014. febr. 21. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz utánna.

Én így fejből valaminek az elmúlását tudnám mondani. Ebben szerepet fog játszani az anyukád és a barátod.

2014. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátom készül ki külföldre. Jövő héten értesítik hogy mehet-e. Lehet ezzel kapcsolatos.
2014. febr. 21. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!