Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hallott már valaki olyan...

Hallott már valaki olyan személyről, hogy "álomjáró" lett volna?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok róluk semmit, anyám meg nem beszél erről, nem szeretnék belemenni a részletekbe nagyon, csak annyi lenne, hogy vannak e itt olyan személyek, anyám valamit említett erről, de azt is nagyon nehezen szedtem ki belőle :/, viszont a bátyámnak is vannak ilyen dolgai, nekem is volt egyszer-kétszer, de mondjuk nálam nem annyira, még annyit mondhatok, hogy van egy örökletes dolog, bár ez is lehet sok embernél van, sőt szerintem biztos, a szemünk színe, nem igazán lehet megmondani a színét, mert mindig más, de nem nagyon látványosan változik meg, hanem mondjuk kékesből átmegy zöldesbe vagy szürkébe, de azoknak is több árnyalatába, nem tudom, hogy ennek lenne e hozzá köze, de az "álomjárók"-legalábbis amit eddig megtudtam, az az hogy vagy fel tudnak maguknak építeni egy nagyon valóságszerű világot, amit tudatosan lehet alakítani, kicsit "skizofrén dolgok", de csak mikor alszanak, inkább valóságszerű, de van mikor halált meglátják, tudom hülyeségnek hangzik, de ezek így vannak :( valaki tud nekem erről még mondani valamit?

2014. jan. 5. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Alvajáró a pontos megnevezés.
2014. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsit érdekesen fogalmazol ... Amúgy most nézted meg az Eredetet?
2014. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem járkálnak! :) mondjuk beszélni igen ._,, már rég láttam és nem sokra emlékszek belőle ><, de nem a filmből jött a kérdés :)
2014. jan. 5. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, de olyan emberről már hallottam, aki ostoba, hülye, naiv fazon volt. Érdekes módon az ilyen általában az "ezotéria" rovatba posztol.
2014. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem volt jobb ^^ de ha nem tetszik akkor nekem jöhetsz *-* kikötözlek szétvágom mindenedet és szépen körbekenegetlek sósavval *-* fúúúú de ostoba vagyok, igaz? *-* mondjuk pszichopata is, de nem csinálok ilyet nyugi :D nem kell tőlem ám félni D: XD én csak kérdeztem, nem kell egyből leostobázni , bár igaz okos nem leszek de így jártam, és mivel álmos dolog ezért itt kérdeztem meg!!!:( sajnálom, hogy tönkretettem ezzel a napodat!!! :(
2014. jan. 5. 22:15
 6/7 anonim válasza:
Agykontroll, álomkontroll, tudatos álom, tanulható.
2014. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Álomjáró vagyok. Mit szeretnél tudni?
2015. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!