Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egy fiúval de nem...

Álmodtam egy fiúval de nem láttam az arca. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Àlmomban megöleltem és úgy éreztem szeretem


Nem tudom hogyan ugyan eben az álomban egy régi barátomal beszélgetem akivel már 1 éve hogy nem találkoztam.



2014. jan. 1. 01:58
 1/8 anonim válasza:
Hogy el fog jönni, de mivel még nem ismered, mert a jövőben van: nem voltál rá képes, hogy megálmodd az arcát. (El fog jönni: ez biztos!) Addig élj egészségesen és szépen, hogy majd örüljön, ha meglát!
2014. jan. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Álmodtam egy fiúval de nem láttam az arca. Ez hogy lehetséges?"


Úgy lehetséges hogy _egy_ fiúról álmodtál és nem egy konkrét személyről. Kb. annyit jelent, hogy szeretnél egy fiút megölelgetni.

2014. jan. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 besenyőpistabácsi ***** válasza:
Vágysz egy fiúra, de nem az ismerőseid közül! Ennyi...
2014. jan. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem az arcára koncentráltál.:)
2014. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a tudat alattid. Velem is tortent mar ilyen, csak en lanyt oleltem meg, rendkivul szeretethianyos voltam akkoriban, bar ez meg most sem valtozott. Esetleg nincs parod, es maganyos vagy ezert almodtal ilyet.
2014. jan. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az álom akkor lett volna érdekes, ha a megölelés folyamata közben láttad volna az arcát.
2014. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval csak így odapofátlankodott?
2014. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat :DDD
2014. jan. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!