Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges, hogy a jövőt...

Lehetséges, hogy a jövőt álmodtam? Nagyon furcsa volt, és úgy történt minden.

Figyelt kérdés

Külföldön élek, és októberben érettségi teszteket írtunk (most költöztem, így a nyelv nem annyira ment, és aggódtam a tesztek miatt)

Szóval, a tesztek megírása után, pár hónap múlva volt egy álmom... A tanár, aki velünk, külföldi diákokkal foglalkozik, szóba hozta az érettségi tesztet, és mondta, hogy egyedüli, amiből átmentem, az a történelem volt. (persze ezt valójában kizártnak tartottam, hisz az ország történelméről fogalmam sem volt, úgy éreztem, hogy az írás-olvasás lett a jobb)

Ez kb 2-3 hónapja volt. Tegnap, viszont mondta a tanár, hogy úgy látta az értesítőből, hogy átmentem a történelemből, de nem biztos, ne vegyem biztosra. Ma meg mondta, hogy igen, csak a történelem sikerült, aminek örül, hisz az volt az egyetlen, ami komoly nehézséget jelentett volna...


Nem értem, hisz nem hittem, hogy a töri lesz az, amiből átmegyek, így nem voltam abban a hitben, nem volt tudatos álmodás, már akkor régen nem foglalkoztam a tesztekkel...

Lehetséges, hogy megálmodtam volna?


2011. jan. 5. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam. Múltat is, Jövőt is.


Te is álmodhatsz. Vannak olyan emberek, akik megálmodják a jövőt, de nem 100%-ra pontosan úgy, ahogyan történik, még is megtörténik az, amit az álmukban átéltek. Velem is sok ilyen volt, és mindig azt kívántam, bár ne történt volna meg (hozzá teszem, egyetlen egyszer volt olyan, hogy 100 %-ig minden úgy történt, ahogy az álmomban).


Ez már különlegesség. Ha én mondom, úgy van :).

2011. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:)

Furcsa, régebben is álmodtam dolgokat, de az inkább a későbbiekben dejavu érzést keltett bennem...Ez most más volt, és tisztán emlékszem rá... persze, nem mondtam senkinek, mert csak egy álomnak tekintettem, és tényleg, egyáltalán nem hittem, hogy átmegyek...

2011. jan. 6. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Elképzelhető, hogy megérzünk bizonyos dolgokat a jövőnkkel kapcsolatban. Talán már tudat alatt előre sejtjük a dolgok kimenetelét.
2011. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
detto ugyanez történt velem is.ne aggódj semmi miatt egyszer tudatosan is megálmodtam és másképp tettem a dolgaim.ha kicsit jobban gondolsz rá és törekedsz hogy maradjon a képességed,hasznodra válhat.
2011. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!