Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Annyira...

Miért álmodtam ezt? Annyira furcsa volt!

Figyelt kérdés

Szóval már az elején szeretném tisztázni, hogy nem néztem mostanában semmi horroros zombi filmet semmi ehhez hasonlót!

Azt álmodtam, hogy egy elhagyatott utcán vagyok tele élőhalottakkal akik engem akartak. Pontosabban a véremet akarták. Én azt hittem, úgy sem élem ezt az egészet túl ezért közéjük vetettem magam... Éreztem ahogy a combomat és az ujjaimat eszik és fájt ezért próbáltam menekülni. Mondtam nekik hogy hagyjanak békén és értették amit mondtam. Elkezdtek távolodni tőlem...

Aztán elfutottam egy ilyen helységbe ahol leültem egy padra. Néztem a sebeket melyeket ejtettek rajtam. Éreztem a fájdalmat is. Megláttam a helység végében egy ugyanilyen élőhalottat. Közeledni kezdett felém de én mozdulni sem tudtam. Aztán leült mellém a padra és azt mondta ne féljek mert ő nem bánt engem. Csak nagyon nehéz megállnia hogy ne támadjon meg... Aztán mellette megnyugodtam és a vállára tettem a fejem mert valahogy bíztam benne és olyan volt mintha már ismerném valahonnan. Itt vége is volt az álomnak. Mit jelenthet ez? Annyira furcsán érzem magam azóta, mert annyira valósághű álom volt...


2011. júl. 31. 01:10
 1/5 anonim válasza:
az álmokban nem kell értelmet keresni...csak az agyunk vetíti elénk.nem kell különösebb magyarázatot keresned...
2011. júl. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem mindennek van értelme.. ez az álom azért lehetett, mert sokat stresszelsz, vagy feszült vagy valamiért. a pozitív végkifejlet, és hogy eltakarodtak az élőhalottak viszont annyit jelent, hogy fogod tudni kezelni a dolgokat.. a fájdalom az álomban szintén pozitív előjel, valószínűleg jó napok várnak rád.:)
2011. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tri-nna válasza:

Minden álomnak van értelme amit meg kell fejtenünk,hogy előbre jussunk,mostanába tul sok stressz vagy feszültség lehet rajtad és ezeknek az elűzéséhez egy társra van szükséged.

Álmodban a vérfarkasok az ellenségeid lehetnek és az az egy aki leült melléd a padra akiről azt hiszed h az ellenséged lehet ő fog segiteni ezt átvészelni.Gondolj bele h van-e valaki olyan ember a számodra akiről azt gondolod h az ellenséged és ha jobban bele gondolsz nem is az.

2011. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:)
2011. aug. 3. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szűzesség elvesztésével is kapcsolatban állhat. HA már nem vagy szűz, akkor jó-e az emléked erről, ha pedig szűz vagy, nem félsz-e az elvesztésétől? Tipp..
2011. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!