Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az utóbbi időben többször...

Az utóbbi időben többször álmodtam, hogy valami baj van a nagyival. Most kórházban van. Mi lesz?

Figyelt kérdés

Nem tudnám megsaccolni pontosan, de kb. az elmúlt fél évben párszor remegve ébredtem, szinte sírva, mert azt álmodtam, hogy meghalt a nagymamám. Semmi okom nem volt erre, hisz otthon volt, tette a dolgait.

Jelenleg kórházban van már egy ideje, és nagy a baj, ugye a vége nem az lesz, mint az álomban ? :S



2013. dec. 17. 19:17
 1/1 anonim válasza:

Hát ezt innen nem lehet megmondani semmiképp :O, az orvostól esetleg. Sajnálom ami történt, kívánom neki hogy gyógyuljon meg.


2 hónapja én is azt álmodtam hogy meghal nagymamám, 1 hónappal azelőtt hogy megműtötték epekő miatt. Ideges voltam emiatt, de neki nem lett baja. Szerintem ne erre a szörnyű álomra gondolj, hanem reménykedj a legjobban, nem a legrosszabban.

2013. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!