Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy furcsa álmom volt mit...

Egy furcsa álmom volt mit jelentehetett ez?

Figyelt kérdés
Mintha a mennyben lettem volna. (13 éves vagyok) Azt álmodtam hogy a nagymamámnál voltam egyedül a házban és rajzolgattam. Az ablakon nagyon besütött a nap. Nagy fény volt a szobában. Mikor hallottam hogy hazajött a nagymamám. És benyitott a szobámba nagy boldogan és nagyon mosolygott úgy köszönt nekem. Én pedig annyira megörültem hogy az ölébe ugrottam. De ilyenkor már szinte megvakultam a fehérségtől.És a következő pillanat már csak az volt hogy könnyes szemmel felkeltem az álmomból. Akárhányszor meselem ezt az álmot valakinek bennem van az az érzés hogy majdnem elsírom magam...(a nagymamám még él)

2013. dec. 16. 00:07
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Az ezoterikusok ebbe az álomba bizonyára sokmindent bele tudnak magyarázni, én azonban azt mondom neked, hogy maradjunk a racionalitás talaján. Természetesen vannak olyan álmok, amely az emberekből ki tudnak váltani különböző érzelmeket. Ez velem is megtörtént, csak engem a rémálmaim viseltek meg, és ébredés után nyilván nem éreztem magam jól. Ugyanígy volt olyan álmom is, amely annyira valóságosnak tűnt, hogy ébredés után azon gondolkodtam tényleg megtörténe-e az, amit álmodtam, vagy sem? Nem gondolom tehát hogy különsebb figyelmet kéne neki szentelni. Tinédzser korban az emberek érzékenyek, én például nem találtam a helyemet. Lehetséges, hogy az érzékenység miatt volt ilyen álmod, vagy mert fontos neked nagyon a nagymamád, én is álmodtam már szerettemmel.

2013. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezoterikusok, ezoterikusok.........

Hát tessék egy ezoterikus válasz:

A nagy fényesség a szeretet jele, ennyi.

Azt jelenti az álmod, hogy nagyon szeretitek egymást a nagymamáddal, és ezt a hatalmas szeretetet mutatta az álmod egyetemesen, amely szeretetet kis lelked éppen hogy be tudja fizikai valódban fogadni, ezért van az elérzékenyülésnek ilyen foka, amikor az álmodra gondolsz.

2013. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fehér fény: a jó szándék, a védelem jele

Rajzolgatni: tervezed a jövődet (valószínúű a családod támogatni fog benne)

Szinte megvakultál a fehér fénytől: igaz, hogy támogatnak, de néha úgy érzed, nem kell téged annyira ajnározni, több önállóságra vágysz. Halott rokonnal álmodni a Krúdí-álmoskönyv szerint rossz időt jelenet.

2013. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2013. dec. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!