Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elegem van hogy a víz minden...

Elegem van hogy a víz minden álmomban szerepel?! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Visszatérő álmom a víz általában koszos.Tegnapi történetem egy nagyon magas szikla peremen álltam ahonnan egy libikóka szerű valamin tudtam volna kimászni,de volt még rajtam kívül ott emberke.Ők simán ki tudtak mászni a szakadékról,de én nem mertem elindulni mert azt éreztem direkt bele fognak lökni és akkor le zuhanok a mélybe és meghalok.

Álmodtam vízzel már ilyeneket:egy hídon akarok átkellni de szétesik és elsüllyedek.a szél lefúj a hídról és elsüllyedek.egy nagyon magas hídon állok ami alatt sárga víz folyik és bele kell ugranom,felriadok egyből. egy víztározónál horgászok a barátommal, a vízbe döglött malacok téglák vannak és beleesek. a víz mindig nagyon mély és általában koszos.

Kérem aki ért hozzá mindenképpen segítsen.

Nem érdekel hogy hülye vagyok és hogy nem lehet ilyet álmodni,segítség kell!Az utóbbi időben álmodok ilyeneket 1éve kb ..23éves vagyok,de szerintem ez valamire biztos utal.Köszi


2013. dec. 11. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi rosszra utalna? Víz= érzelem. Ha tiszta és megnyugtató akkor rendben vannak az érzelmeid, ha piszkos, forrong, elsüllyedsz benne vagy bármi negatív dolog van benne akkor érzelmi gondjaid vannak.
2013. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érzelmileg az életem egy csőd,nincsen munkám szerencsejátékos vagyok.minden nap a pénzt hajtom de nem jön,és jó pasiként a csajok is messziről elkerülnek,ami elég gáz!
2013. dec. 12. 00:41
 3/3 Laylah ***** válasza:

Első gondolatomban (mikor a kérdést elolvastam, a kifejtést nem), kissé szidtam a felmenőidet, hogy ennyire utálod a vizet, holott nem is ismered. Nem úgy, mint kémiai elemet, hanem mint őselemet, de mindegy, nem ez a lényeg. :)

Mikor elolvastam a leírás felét, az első gondolatom az volt, hogy meg kell tisztítanod a vizet (nekem is volt már egyszer egy ilyen "próbatételem"); mikor pedig a végére értem, eszembe jutott, hogy a víz a lelket szimbolizálja, ha a víz piszkos, akkor az érzelmi világodban is nagy káosz uralkodhat. Az, hogy még bele is esel, arra utal, hogy egyre mélyebbre süllyedhetsz benne, ha nem teszel ellene valamit. Tisztítsd meg azt a vizet! :) Tegyél azért, hogy újra jól legyél! Főleg, ha tudod is, mi a probléma. Az álom csak megerősít vagy felszínre hoz dolgokat, már ha van jelentősége. Rendszeresen kapod a jelzéseket, a figyelmeztetéseket, ez már lassan a határ, ha hamarosan nem teszel ellene valamit, talán utána késő lesz. :/ Remélem, érthető voltam, kicsit fellelkesedtem, helyetted is tettvágy öntött el. :) Ne feledd, te teremted meg a saját mennyországodat vagy poklodat! :) Sok sikert!


Lewlynn Mergraine.

2013. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!