Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi jelenthet ez az álom?

Mi jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal, és mondhatni nem mindennapi a kapcsolatunk. Teljes az összhang minden értelemben.Én 18, ő 26 éves. Fogamzásgátlót szedek. Az utóbbi 2-3 napban van egy visszatérő álmom, ami napközben sem hagy nyugodni. Pestre költözünk a párommal, és van egy 2-3 éves kisfiúnk. Lent vagyunk egy nagy játszótéren, aminek a játékszerei alatt zúzottkő van. Azt látom, hogy szalad a gyermekem és érzem, látom hogy el fog esni, de nem tudom elkapni mert túl messze van. Szaladt, és elesett, rá a zúzott kőre, és nagyon megüti magát. Nagyon ordít, és sír. Azóta a fülemben van. Nagyon rémisztő.

A kérdésem pedig az konkrétan, hogy ez jelentheti azt, hogy a párom-e az igazi, és gyermekünk lesz, de nem fogunk tudni rá vigyázni, vagy ez konkrétan mit jelent Nagyon fontos lenne, nem hagy nyugodni a dolog!



2013. nov. 3. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

-Játszó gyermek: nagy öröm.

-Gyermeket elesni látni: nagy óvatosságra int.

-Gyermek, akit jajgatni hallunk: fájdalom.

-Nagy halom követ látni: jegyez házasságot, amely sok kiadással jár.

(talán korai még gondolni arra, ami éppen mostanság foglalkoztat, a gyerek!)

2013. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves valaszolo! Tr ezeket honnan tudod? Tudsz nekem ajanlani egy jo alomfejtot, konyvet?
2013. nov. 4. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!