Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap belém bújt az ördög...

Tegnap belém bújt az ördög álmomban, mit jelent?

Figyelt kérdés
Mentem valami burok felé és ahogy beléptem rengeteg gonosz vett körül láthatatlanok voltak de éreztem hogy mintha szellemek mennének fel-alá, körülöttem... aztán belém másztak vagy nem tudom de nem tudtam irányítani a testem küzdöttem, ki akartam jutni onnan, a kezeimmel próbáltam "úszni" a levegőbe hogy előre jussak, de nem tudtam mozdítani erőlködtem de visszatartottak, aztán felébredtem vagy csak simán vége szakadt az álomnak tovább nem emlékszem. Jelent valamit?
2013. nov. 1. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jelent valamit. Azt jelenti, hogy semmi gond a képzelőerőddel.
2013. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja jelent, túl sokat foglalkozol válásos hülyeségekkel, vagy túl sok idióta horrorfilmet nézel.
2013. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bennem már régóta meg van a gonosz de van valami amit nem értek. Pl "rengeteg gonosz vett körül láthatatlanok voltak" ha láthatatlanok voltak, akkor honnan a fenéből tudod, hogy gonoszak voltak. vagy hogy hányan voltak?
2013. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy felülről vagy alulról bújt beléd.
2013. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én hiszek neked, kérdező bennem kisgyerek koromóta él a gonosz sokan pokolfajzatnak hívnak. anyám mindig mondta hogy eljő majd a gonosz apám megkérdeztem, honnan tudod szívem?erre az anyám azt mondta, hogy onnan, Drágám, hogy a Terhességi teszt kimutatta azt hogy terhes vagyok erre apám Neeeeeeeeeeee és elmenekült anyám sohasem látta többet. :-D
2013. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudnád belém hány ördög bújt... Nem egy, azt megsúgom. Hanem minden nap egy.
2013. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!