Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kezdek nagyon megijedni az...

Kezdek nagyon megijedni az álmaim miatt, meg fogok halni?

Figyelt kérdés

2-3 hét múlva altatásos szájsebészeti műtétre megyek.

Rettenetesen félek.

Pár napja az álmodtam,hogy elől kihullottak a fogaim.

Ma éjjel azt álmodtam,hogy elől az összes fogam fekete és szuvas volt.

Lehet hogy nem fogok felébredni az altatásból,vagy ezek az álmok csak a félelmeim miatt vannak?


2013. okt. 28. 12:09
1 2
 11/15 anonim válasza:
Valoban van olyan hogy kieső fog halalt jelez alomban. No de ha te almodtam nem te halsz meg ezt mas kozeli hozzatartozorol almodjuk. Ha te halnal meg azt valamelyik csaladtagodnak kene almodni. Itt ebben az esetben azert almodsz fogakrol mert nemsoka ez lesz az eletedben lsd mutet. Nyugodj meg!
2013. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Biztos, hogy a félelmeid miatt álmodsz ilyeneket. Fel fogsz ébredni az altatásból, ahogy az annak a rendje.
2013. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én már voltam ilyenen, nem volt semmi gond! Semmit nem éreztem, teljes filmszakadás. Utánna kb annyi volt, mintha megittam volna kb két sört. Ennyi. Másnap mintha nem is történt volna semmi. Úgyhogy nyugi, ne parázz! Pedig én aztán fosok a fogorvostól...


Az álmaid pedig nyilván a félelmed motiválja.

2013. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ahogy mondták, csak a félelmeid miatt álmodsz ilyeneket, nem kell félni, szépen hazaengednek, aztán valamikor pedig megírod ide hogy "Na, tényleg nem volt semmi, már itthon is vagyok. :) )

Én vissza fogok ide nézni. ;)

2013. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok,köszönöm :)
2013. okt. 29. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!