Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Aki mocskolodni akar inkább ne is olvassa el.Köszönöm.

Nos sajna tegnap reggelre borzalmasat álmodtam.Tudni kell rolam,hogy nem szoktam filmet nézni pláne horror stb ... ezek kilőve.Nem is szoktam ilyen dolgokkal foglalkozni és a gondolataim sem ezekről szolnak.

Nos az álmom az volt röviden,mert csak ennyi volt belőlle a lényeg,hogy a kislányomnak álmomban nem volt meg a fél koponyája.tudatomban mondhatni rodhadt a feje szegénykémnek :( a füle bal oldalrol hiányzott.lehetett látni a fejét belülről.És közben beszélgettem vele.És mikor megláttam,orditottam a feleségemnek.Hogy a kislánnyal mi van!!!!! mi történt a kicsimmel.Mert félrefésültem az ujjaimmal a hajacskáját,és csont nélküli fejet láttam.de nem teljesen a bal füle helyétől a fej tetőig.jobrol semmi.És nem fájt neki legalább is teljesen normálisan viselkedett a kislány.nem őrült vagyok,sosem szoktam ilyeneket álmodni.csak azóta ez jár a fejemben.Alig várom a lányom hazaérjen a sulibol,ésmagamhoz szorítsam hogy nincs semmi baja.Olyan valósághű volt minden,hogy még mindig ordítani tudnék.....


2013. okt. 15. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Te szegény beteg lelkű egyed.Jobbulást:D
2013. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Talán az utóbbi időszak kicsit stresszes volt neked. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.
2013. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Istenem de szörnyű......
2013. okt. 15. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt álmodtad, és? Semmi jelentősége.
2013. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,csak ugy megrémültem
2013. okt. 15. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván félted a gyerekedet, és ez kivetült az álmodba.



Nekem anno meghúzták az autómat, és annyira tartottam attól, hogy más kárt is tesznek benne, hogy sokszor olyanokat álmodtam, hogy nekihajtottam valaminek, vagy nem tudtam megállni és összetört az autó stb...

2013. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!