Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy az aki...

Mit jelenthet, hogy az aki megfog halni, vagy már meghalt megálmodom/vele álmodok?

Figyelt kérdés
Mind a két esetben a nagypapáim szerepelnek. Elsőnek mikor megálmodom,hogy meghal.Úgy kezdődik,hogy elutazok oda,ahol ő lakik,majd mikor odaérkezek megölelget.Végül az álmom azzal ér véget,hogy ő elbúcsúzik (fehér ing,fekete nadrág,fekete cipő) és elmegy. Másnap elmeséltem a barátnőmnek,aki megállapította,hogy meg fog halni,mert vele is volt már ilyen,csak neki a nagymamájával. Nem hittem el neki,mert az ő esetében csak fehér ruhában volt,az én esetemben pedig fekete-fehér variációban. Viszont 1-2 napra rá tényleg bekövetkezett a nem várt esemény.Utána soha többé nem láttam,se a valóságban,sem álomvilágomban.A másik papámmal halála után álmodtam először.Azóta egyre furcsább és furcsább álmok jelennek meg.Az egyik például mikor kicsi voltam,és ő jött értem a suliba.A másik ami megrázott egy kicsit,mikor már álmomban is tudtam,hogy meghalt,ő viszont ott volt a nagyszobában mintha rám várna,és megölelgettem,hogy milyen rég láttam,és kérdezgettem is tőle.Én:mit keresel itt? Ő:csak pár napig maradhatok.Én:szeretnéd,hogy újjá szüless? Ő:nem,a halál jobb.

2013. okt. 5. 00:49
 1/1 anonim válasza:
aztaa, nekem is ez volt (nagypapám meghalt 2 éve és halála után, mikor már "túl tettem magam rajta"), álmomban se élt :/ de én is bementem abba a szobába, ahol sok időt töltött és megkérdeztem, hogy meddig maradhat, és mondta hogy csak pár napot, megölelgetett és mondta, hogy szeret, és hogy vigyázzak magamra, hiányzom neki, de mindig ott lesz mellettem. utána is olvastam, és azt jelenti ez, hogy az eltávozott személy üzenni szeretne neked, de mivel ébren nem biztos, hogy hiszel szellemekben és megijedsz, viszont az álmodban nem tudod ezt befolyásolni.
2013. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!