Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha a pasim...

Mit jelenthet ha a pasim baratnojevel almodok?

Figyelt kérdés
Konkretan azt almodtam hogy felhivta anyukamat telefonon aztanengem kert a telefonhoz es bocsanatot kert..
2013. szept. 15. 09:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban az ex pasim baratnojevel.
2013. szept. 15. 09:03
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdést elolvasva úgy tűnt, mintha magadról álmodtál volna :D
2013. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D tenyleg.egyebkent a tortenet az hogy valentin napon dobott a pasim es masnap mar felvitte magahoz azt a lanyt aki egyebkent amig mi jartunk a "haverja" volt
2013. szept. 15. 09:11
 4/6 A kérdező kommentje:
A tortenet az hogy valentin napon dobott.azt mondta nem szeret mar.en pedig meg szerettem.masnap mar atvitte a csakjt magahoz .es ezek utan nemhogy nem kert bocsanatot meg nagyobb lett az arca..
2013. szept. 15. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hogy haragszol rá és megkéne bocsájtanod
2013. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:
Vágy-álom. Haragszol a lányra, azt akarod, hogy rosszul érezze magát, bocsánatot kérjen. Pedig nincs miért, mert itt nem ő volt a hunyó, másrészt érzelmeknek nem lehet parancsolni. Az exedre kéne haragudnod, hogy nem szakított már akkor, mikor rájött, hogy nem szeret.
2013. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!