Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerettek álmodni?

Szerettek álmodni?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért?



2013. okt. 3. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert mindig érdekes, és lehet tűnődni a jelentésén, viszont sajna, elég ritkán álmodom. :-)
2013. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Változó.

Ha olyan "jó hangulatú" álmok, akkor szeretek, de sajnos ez ritkán van. Én minden éjjel álmodok, egy éjszaka többször is, és mindenre teljesen élénken emlékszem. Általában zagyvaságok, amitől valamiért rossz lesz a közérzetem. Szóval inkább nem mint igen, de itt-ott azért álmodik az ember szépeket is...

2013. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert a valóság szar. Legalábbis az enyém.
2013. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szeretek :D

Valahogy sikerült a tudatos álmodás technikáját elsajátítanom, és tök jó hogy az álmomba úgy van minden ahogy én akarom.Tehát mondjuk fekszek az ágyon és arra gondolok hogy de jó lenne most egy hamburger akkor ott lesz előttem egy hambi meg hasonlók.

Persze néha vannak rémálmaim ,hát ilyen esetekben nem szeretek álmodni..Meg rendszerint visszaaludni sem tudok mert elég durvák

2013. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló.


Mindenki álmodik, olyan nincs hogy nem álmodsz. Csak te nem emlékszel rá. :)

2013. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, általában én is zagyvaságokat álmodom de némelyik elég vicces.
2013. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es válaszából idézem: "Tehát mondjuk fekszek az ágyon és arra gondolok hogy de jó lenne most egy hamburger akkor ott lesz előttem egy hambi meg hasonlók."


Ebből is látszik, hogy amit te tudatos álomnak hiszel, az csak képzelgés. Ha tényleg tudatosan álmodnál, akkor nem ezt írtad volna, mert ez nem így működik. Szerintem te csak szeretnéd :)


De a kérdésre válaszolva: Szeretek álmodni, mert már 3 éve gyakorlom a tudatos álmodást, rengeteg élményem volt vele már :) Bár az utóbbi időben kicsit belustultam a gyakorlás terén, így ritkábban sikerül, de rengeteg sima álmomra emlékszem minden éjjel. Amik jelentőségteljesebbnek tűnnek vagy meghökkentőbbek, azok hosszasan megmaradnak és később akár fel is használom őket.


A legutóbbi novellám pl. egy álom alapján írtam. Az álmot használtam fel alap sztorinak, majd továbbfűztem :)

2013. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlattal gyakorlod a tudatos álmodást?
2013. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!