Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy azt álmodtam,...

Mit jelent, hogy azt álmodtam, dolgozom végre?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja nincs munkahelyem és nagyon türelmetlen vagyok már. 2 éve folyamatos munkahelyi problémákkal küzdök mindig elbocsátottak tőlem független okok miatt. Most azt álmodtam, hogy egy volt munkahelyemen újra dolgozom. Mit jelent ez? Lesz hamarosan munkahelyem?

2013. szept. 16. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Azt jelenti, hogy ezzel foglalkozol nap közben és éjjel ezt dolgozod fel.
2013. szept. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert én nagyon akarok végre dolgozni!!!
2013. szept. 16. 07:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat foglalkozol ezzel a kérdéssel, /ami érthető/ezért álmodsz ezzel. Remélem az álmod valóra válik. Drukkolok neked.
2013. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat már szinte beleőrüléök. Válásban vagyok és a kisfiam miatt sos-ben kell a munka de nélküle is kellene mert nagyon munkamániás vagyok. Nekem nagyon kell az, h. hasznos legyek a társadalom számnára, alkossak, és megvalósíthassam önmagamat.
2013. szept. 16. 08:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, kiírod ide és most sokan fogunk drukkolni neked: legyen egy jó állásod!!
2013. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gáz az, hogy már kétszer érdeklődtem (de nem az illetékestől mert nem értem el, de akivel beszéltem, ő is tudott érdemit mondani) hogy mi a helyzet? Mert ugye mostanságra ígérték, lesz fejlemény, de még semmi visszajelzést nem kaptam. Mondta az illető, hogy mindenképpen szólnak, bármi is legyen a döntés. Mondtam, akkor többet nem érdeklődöm, várom a fejleményeket. Úgy értem, nem rontja az esélyeimet, hogy kétszer is telefonáltam?
2013. szept. 16. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Keress rá Forrai Ildikóra youtubeon, biztos módszert tud arra hogyan szerezz munkahelyet rövid időn belül, több adásban is beszél erről. Valószínűleg a saját kissé negatív hozzáállásod akadályozza ezt. Nem próbálni kell, meg keresni, hanem találni. Első lépésnél ki kell találnod hogy milyen munkát szeretnél.

Ha valaki azt mondogatja hogy nincs munkahely meg kicsi az esély, az ezt fogja bevonzani azaz nem fog találni normális munkahelyet.

2013. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
40%
Állítólag az álmoknak mindig az ellenkezője valósul meg,amit én tapasztaltam is már..
2013. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!