Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég furcsát álmodtam, mit...

Elég furcsát álmodtam, mit jelenthet? A többi lentebb!

Figyelt kérdés

Van barátom, de még se vele álmodtam, hanem egy számomra idegen férfival csókolóztam. Az álmomban anyukám barátnőjének a fia. De az én anyukám barátnőinek nincsen nálam idősebb fia! Vagy lehet, hogy van, de én nem ismerem, és a legfurcsább, hogy az osztálytársam pasijára hasonlított, a neve és a kreol bőre és az azzal járó sötét haj (fekete). Elképzelni nem tudom, hogy miért pont ő?! Egyszerűen nem megy ki a fejemből és folyton csak arra a csókra tudok gondolni mert annyira átéreztem, hogy szinte már éreztem, hogy csókol. Ilyen most fordult elő másodszor. A legaggasztóbb, hogy nem emlékszek a következményekre, annyi még rémlik, hogy összevesztünk, de utána ő eltűnt és a családommal mentem valami kis szörnyekre vadászni ahol még mindig csak a fiúra tudtam gondolni.

Kerestem egy 1912-ben kézzel írt álomfejtős füzetben a választ, de a csók bánatot jelentet, az idegennel való találkozás meg jót, szóval egyáltalán nem értem az összefüggést.

Előre köszönöm a normális válaszokat!



2013. aug. 24. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
1912-ben senki nem tudta, hogy te ilyet fogsz álmodni és hogy az mit jelent. Magadnak kell megfejteni, hogy pl. az álombeli érzés hasonlított-e ahhoz, amit a barátod iránt érzel. Lehet, hogy változatosságra vágynál? Rendben van-e a kapcsolatotok?
2013. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon is rendben van... Az 1912-es füzet pedig elég pontos, mert nem egyszer volt olyan, hogy tényleg jó vagy rossz dolog történt velem vagy mással.

Fogalmam nincs róla, hogy ki lehetett az, de az biztos, hogy nem a barátom!

2013. aug. 24. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

A helyzet a kovetkezo:


- Lehet hogy te ugy latod a parod az igazi, de megsem az

- A tudatalattid kozvetiti, h igaz szerelemre vagysz

2013. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem ő az igazi sőt biztos, 16 éves fejjel hülye az aki azt mondja, hogy igenis ő az igazi. A szerelem most is meg van, mert tudom, hogy nagyon szeretem meg minden ami a szerelemhez kell, de nem tudom. Folyton azon jár az agyam, hogy milyen jó volt vele a csók meg előtte a beszélgetés (amiről fogalmam nincs, hogy mi volt). Csak azt mondogattam neki, hogy "Csak egyet!" tudom, hogy a csókra értettem, meg a vállára adtam egy puszit, utána már velem szemben volt és azt éreztem, hogy csókolózunk, de amint meghallottam anyukám hangját, hogy jobb lenne ha most magunkra hagynának leblokkoltam és én csókoltam már úgy mint előtte, de ő igen és fantasztikus volt. Lehet hülyén hangzik ez az egész..
2013. aug. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!