Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Fruzsivagyok kérdése:

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy három kutya odaszaladt hozzám az út közepén, egy fehér és két fekete. A feketék elkezdtek egymással viaskodni, a fehér macskává változott és hozzám dörgölőzött.

2013. aug. 18. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy degenerált vagy.
2013. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem azt jelenti hogy szereted a macskákat. Ha ezoterikusan nézem, akkor valami olyasmit jelenthet, hogy 3 emberrel fogsz találkozni, és abból egy lesz az akivel barátkozol. Mivel én nem hiszek az ilyenekbe, ezért tudom hogy az álmaid az agyad regenerálódása közben megjelenő rövid képek, amiknek mindig köze van a múlthoz. Valószínűleg találkoztál már macskával és kutyával, és valakik veszekedtek körülötted mostanában.
2013. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy degenerált vagy.
2013. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdekes, én három napja pontosan ugyanezt álmodtam. Ha valaki megfejti mit jelent, szóljon már nekem is.
2013. aug. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!