Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Van 1 lány a suliban aki már rég óta tetszik nekem de nem merek vele beszélni. Nemrég vele álmodtam. Hogy fogjuk egymás kezét sétálunk és egyszer csak megcsókolom. Mit jelenthet ez? Lehet, hogy hülyeség de engem érdekel. Ha hülyeség akkor nyugodtan írhatjátok.

2013. aug. 12. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy tetszik de ezt már te is tudod XD
2013. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Végül is... te is megadtad a választ. Tetszik neked, és ez az álmaidban is megjelenik. Gondolom sokat gondolsz rá, és azért.
2013. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát elég sokat gondolok rá :) csak az a baj, hogy nem merek vele beszélni mert félek, hogy kiröhög. És szerintem még én is tetszek neki.
2013. aug. 12. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, biztos nem fog kiröhögni, de ha úgy könnyebb neked, akkor először írj rá facebookon. Hajrá! :D
2013. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát hallod én ott is félek ráírni XD.
2013. aug. 12. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Naa legyél már bátrabb :D Te is mondtad, hogy lehet, hogy neki is tetszel... Nincs mit vesztened :) Egy próbát megér.
2013. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja. És mi van ha tévedek? :D Az utolsó évemet azzal töltsem el a suliban, hogy csesztetnek mert nem sikerült nekem a csaj meg, hogy ÉN bepróbálkozok? 1 csajnál? És igazuk is lenne. Szóval szerintem tök hülye vagyok, hogy ilyenre gondolok. Nekem sikerülne az a csaj.... Most lettem 8.-os szóval most elcseszsem azzal az utolsó évemet, hogy csesztetnek emiatt? Ha meg nem is csesztetnének akkor az biztos, hogy pár hónapon belül megint felhoznák ezt a témát és akkor csesztetnének.
2013. aug. 12. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól van, oké. Megértem. "...meg, hogy ÉN bepróbálkozok? 1 csajnál?" De azért ez vicces :D Neked kell bepróbálkoznod, és igen, egy csajnál :D Bár ha vannak zoofil hajlamaid, akkor lehet kecske is, de azt hiszem eltértünk a témától. :))
2013. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
XD. nincsen semmilyen más hajlamom. hanem arra gondoltam ezen hogy ÉN bepróbálkozok 1 lánynál. ÉNNN. csak gondolom hogy tetszek a csajnak. szerintem meg csak azért néz mert csúnya vok és vicces neki. ja eltérünk a témától ha akarod folytathatjuk privibe XD
2013. aug. 12. 19:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!