Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség! Szerintetek mit...

Segítség! Szerintetek mit jelenthetett ez a szörnyű állom?

Figyelt kérdés
A fürdőben álltam a tükörnél,és felfedeztem az arcomon (a jobb oldalán)egy nagy miteszert...Elkezdtem kinyomni,és egy termetes hernyó,vagy féregalakú undorító valami jött ki belőle,amit a kádba dobtam,ahol síkító hangokt kiadva csúszott a lefolyóba.Ezután megint megnyomtam,és egymás utn jöttek ki a férgek.teljesen bepánikoltam,bejött az anyám,aki nyugtatni kezdett,hogy ez nem vészes,majd elmúlik.Szörnyű volt.Mit gondoltok?23/f

2013. aug. 11. 02:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

16:33

Te is sokat foglalkozol ezotériával úgy látszik, csak az a baj, hogy nem értesz hozzá.

2013. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Attól,hogy az ezotériában nem pont az állomfejtéssel foglalkozom,még nem kellene fölöslegesen ítélkezni anélkül,hogy a kérdésre vállaszolnál,utolsó!
2013. aug. 11. 19:13
 13/14 A kérdező kommentje:
9es!Kössz a választ,de kicsit nem tiszta még...esetleg kifejtenéd picit,mik lehetnek azok a "bekapott" dolgok?
2013. aug. 11. 19:16
 14/14 DarkLantern ***** válasza:

Nem feltétlenül jelent valamit minden egyes álom.

Vannak amik semmit nem jelentenek.

De ha jelentést akarsz neki adni tedd azt. A gugli a barátunk:)

Am kb azt jelenti amit előttem írtak, megszabadulsz valami negatív dologtól, ésanyád pedig támogat, kiáll érted.

2013. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!