Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Amikor álmodom akkor leggtöbször azt álmodom hogy fiú vagyok és híres emberekkel járok (pl Eva Longoria, Blake Lively, Leighton Meester) és az van még hogy amikor azt álmodom hogy fiú vagyok akkorolyan érzéseket táplálok a színészek íránt mint még soha senki iránt. És szó szerint szerelmes vagyok beléjük. De heteró vagyok abszolút. Ja és még valami van hogy amikor fiú vagyok hogy péniszem nő. Ne tegyetek beteges megjegyzéseket légyszives.

2013. aug. 8. 01:19
 1/2 anonim válasza:

Szavaidból kiveszem, hogy te lány vagy. Lehetségesnek tartom, hogy neten sokat nézed a híres színésznőknek stb. a képeit és vonzónak tartod őket... hmm egyébként tényleg vonzó nőket írtál a példáidban, szerintem is szexi nők. Talán arra vágyhatsz legbelül, hogy valami vonzó csajjal szeretkezz...attól még hogy tudod magadról, hogy hetero vagy, nem tartom kizártnak, hogy szexi nőkhöz is vonzódsz esetleg. Én beismertem magamnak, hogy nem csak helyes pasikhoz, hanem a szexi nőkhöz is, pl olyanokhoz, akiket említettél vonzódom, nagyon is! DE!!! Boldog, harmónikus párkapcsolatban élek már több éve.

Egyszer kipróbáltam hármasban szeretkezést (2 nő 1 férfi) felállást és akkor döbbentem rá igazán, hogy a nőkhöz is vonzódom valamilyen szinten, de csak a tényleg szép nőkhöz. Ezzel szerintem nincs is gond, mert látom a szépséget, nagyon érzékeny vagyok és valószínűleg ezért tetszenek szexuálisan a csodás női testek. Persze párkapcsolatot csak és kizárólag ezekután is férfiakkal tudom elképzelni. :)

24L

2013. aug. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) sokat segítettél.
2013. aug. 8. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!