Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom sokszor azt...

Miért álmodom sokszor azt hogy cigizem?

Figyelt kérdés
még csak 13 lány éves vagyok, de nagyon sokszor azt álmodom hogy cigizek, és álmomban nagyon jó, de viszont a valóságban ha megyek az utcán és valaki füstös elmegy mellettem akkor azonnal köhögni kezdek mert büdös...mit jelenthet ez az álom és miért álmodom sokszor ezt?
2013. aug. 3. 18:03
 1/6 anonim válasza:

Régebben én is sok ilyet álmodtam, akkor voltam 14 éves majd

kipróbáltam és sajnos azóta függő vagyok. Szerintem akár mennyire is jól esik álmodba ki ne próbáld, mert lehet hogy te is rászoksz, még ha most undorodsz is tőle.

2013. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az nem jó...de álmomban meg nagyon jól esik, és néha még anyukám is mondja hogy szívjam, de a hátsó kertben, nehogy meglássák. És most így élőben is érzem ahogy rágondolok milyen jó volt az álmomban, de viszont a szagát nem bírom, csak azt is az álmomban
2013. aug. 3. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudat alatt nagyon szereted és kicsit függesz tőle (passzív dohányosként) csak tudatosan nem. Szerintem se próbáld ki.
2013. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudat alatt szeretnél felnőni.
2013. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Furcsa, de már én is álmodtam kétszer ilyet.:D Másodszor pont tegnap, de abban az álomban vagy tíz szálat is elszívtam, tehát nagyon keményen függő voltam.xD És aznap teljesen az volt a fejembe, hogy el kéne szívni egyet.:S Mondjuk én már próbáltam (többször is), de eddig még nem szoktam rá, viszont szerintem hajlamos lennék, nagyon is.:/


Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem lehet, hogy tudat alatt kíváncsi vagy rá, hogy milyen és ki akarod próbálni. Azt hozzátenném, hogy egy száltól nem lehet rá szokni, de még kettőtől sem. Ha egyszer kipróbálod az nem indít el semmilyen lavinát. Nem bátorítani akarlak, de az első általában mindenkit csak jobban elriaszt, és legalább tudják, hogy mi az, amit nem akarnak többet kipróbálni.

2013. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sativus válasza:
Nekem volt egy időszak amikor 4-5 napig folyamatosan azt álmodtam h cigizek akkoriban napi 1 doboz biztos elment mostmár csak 3 naponta 1 doboz és azóta nem álmodtam ilyet
2013. aug. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!