Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom sokszor ugyanazt?

Miért álmodom sokszor ugyanazt?

Figyelt kérdés

Gyakran megálmodtam már előre dolgokat. Leginkább a negatív dolgokat, vagy lehet, hogy a pozitívakra nem emlékszem. Előfordult már, hogy egy hozzám közelállónak a halálát álmodtam meg, a legjobb barátaim elmenetelét, és még sok mást, és ezek sajnos igazak is lettek.

Most gyakran álmodom azt, hogy leamputálják a jobb lábamat, kicsivel a térdem alatt-tól. Vagy autóbaleset, vagy leesek a lépcsőről, stb. de mindig az a vége, hogy leamputálják térd alatt. De a jó a rosszban, hogy valahogy összegyűjtjük a pénzt olyan műlábra, amivel ugyanúgy tudok sportolni tovább.

Ez lehet csak szimplán attól, hogy félek többé nem tudok már sportolni? 3 és fél hónapja volt egy komoly térd sérülésem, több orvosnál is voltam, de senki sem tudott kielégítő választ nyújtani. Most újra elkezdtem edzeni, de még mindig nagyon rossz. Egyébként a sport, az élet, a vidámság, a bulizás, a kapcsolatok az életem. Kézilabdázok, lovagolok, bicajozok.

Van esélye annak, hogy ez bekövetkezik? Vagy azért álmodom, mert félek tőle, hogy sosem fogok felépülni a sérüléseimből?(én inkább erre következtetek)


2013. máj. 29. 18:47
 1/2 sándorjános válasza:

Az az érzésem, hogy te egy replikáns vagy, úgyhogy élvezd ki a hátralevő pár éved, mintsem a tudatodba épített álmokon vesződsz. (szárnyas fejvadász)

Amúgy ja simán bekövetkezhet, végül is sportember vagy, vagy mi. Mondjuk nem érdemes ráparázni, mert ha ügyes vagy és odafigyelsz nem valószínű, hogy bekövetkezik.

2013. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is a félelmeid miatt álmodod ezeket,csak arra vigyázz,nehogy bevonzd az életedbe a rossz dolgokat-azzal is,h ezen agyalsz-.Álmunkban dolgozzuk fel a napi "hülyeségeinket".
2013. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!