Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az Álom jelenthet valamit?...

Ez az Álom jelenthet valamit? Fiú/16

Figyelt kérdés

Mostanában sokat álmodom ezt főleg mióta új év van.Az álmomban ami elég sokszor elő jön igazábol nem mondanám rém álomnak sőt inkább érdekesnek csak nem értem miért álmodok ilyet, utána érdekes modon kb mindenre emlékszek belőle .

Az álomba az történik mindig hogy valamiért hirtelen mindent meg tudok csinálni szóval az álom színhelye az a rendes életem színhelye csak valamiért amit én akarok és mondok az történik ,tehát átmegyek mindenhatóba Ezek az álmok elég hosszan szoktak zajlani. Gyakorlatilag az álom felett át veszem a vezetés és mindent amit akarok ugy történik benne (háború,halál,különböző természetfeletti képeségek) .Múltkor például az egyik régi rémálmomat (ami azóta nincsen)igy sikerült eltörölni ,hogy benne voltam és egyszerűen minden rosszat és lény ami benne volt elgyepáltam és a végén már én sajnáltam meg őket.A többi ilyen álom végére mindig egy nagy káosz lesz mert mindent amit akartam az valóra válik és csak azt látom hogy minden szét van esve. Egyébként kérdeztem már igy családtagokat hogy miért van ez ők arra tippeltek hogy sok filmet nézek vagy ilyesmi csak sajnos ez nem igaz mert egyáltalán nem nézek sok filmet és igazán egy film se fogott meg se scifi se akció se bármi.Ja és a gépet se viszem tulzásba.


2013. aug. 1. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudatra ébredsz álom közben...:D Úgy, ahogy én szoktam.Ez tudatos álmodás :) Bár még tudatosabb lenne, hogyha a helyszínt is bármikor megváltoztatnád.Engem mindig ki akarnak nyírni/el akarnak kapni, de mindig én gyepálom el az ellenséget és lépek le nyomtalanul :( Jó kis dolog ez, lehet szórakozni vele.
2013. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem csak egyszerűen álmodban éled meg azt amit a való életben nem tudsz ami pl nem sikerül él ez álmodban jelenül meg ilyen módon és élvezed az irányítást :)
2013. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van-e valami ezoterikus köze de azóta álmodok ilyeneket új év ota mióta karácsonyra kaptam egy képet ami a fejem főlőtt van az ágyamnál ez van a képen: [link]
2013. aug. 4. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem van koze hozza. uj volt a kep amit kaptal? vagy esetleg elozo tulaja ismeretlen?:)
2013. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
uj és nem boltbol kaptam hanem csináltaták elvileg.
2013. aug. 5. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!