Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet pro álomfejtők?

Ez mit jelenthet pro álomfejtők?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy kocsit vezetek (pedig még csak 12 éves vagyok)el kell jutnom egy világítótoronyba (nem tom hogy miért)és elütök egy csövit.Amikor kiszállok hogy meg nézzem mi lett vele addigra szőrin szálán eltűnt.Majd hallok egy hangot,mikor megfordulok akkor a csövit láttam (sértetlenül)magam mögött és egy balta volt a kezében.Megkérdezte hogy

-Miért?-én elfutottam mire ő elkezdett (futva)követni

majd felriadtam. elég fura volt és érdekelne hogy mit jelenthet


2013. júl. 30. 17:33
 1/7 anonim válasza:

Azt hogy egy kocsit vezettél és "elütöttél" egy csövest...

Nem minden álomnak van jelentősége.

2013. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem túl sok horrorfilmet nézel:D
2013. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bíztak benned, de elrontottad. Valami tiltott dolgot műveltél, végül megúsztad ép bőrrel, de a bizalmat "elbaltáztad", most bünti van.
2013. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én tudom hol tudhatod meg az álmod jelentőségét.

Teendők: Egy napig ne egyél semmit. Törd be az egyik szobátok ajtaját és pofozd fel a bátyád, aztán sakkozzatok és a végén egyétek meg a bábukat mert már nagyon éhesek vagytok, de előtte mondjátok el az összes kínai szót. Aztán ugorjatok le a házról, túl fogjátok élni mert Superman megment titeket. Pókemberré változtok, a bátyád bemegy a kocsmába, ottmarad. A pókhálóddal megszerzel egy iPhone-t amivel betelefonálsz az állatkertbe, a telefont egy majom veszi fel és megkérdezi mivel mosod a hajadat, mire te azt válaszolod hogy mosóporral. Egy éjszakát kell a majommal aludnod, a majom miközben te alszol leborotválja a lábadat. Mire reggel felkelsz egy szekrényben találod magad, átmész Narniába ahol találkozol Süsü a sárkánnyal aki ad egy térképet, jönnek a tininindzsa teknősök akik adnak egy iránytűt. Aztán vedd az irányt Mordor felé ami középfölde délnyugati részén található (rajta lesz a térképen). Szerezd meg az egy gyűrűt és mutass be a Szemnek. Egy lift jelenik meg előtted ami felvisz a felhőkhöz. Megjelenik előtted Simba, eljárod neki a csárdást és utána készítesz neki húslevest. Orbán Viktor ideteleportál és megkérdezi, hogy mi folyik itt "Gyöngyösön". A macskabagolydenevérhattyúcicamica igen ritka, rászáll a válladra és ad egy kardot amivel le kell szúrnod Orbánt, megtetted, máris te lettél Magyarország miniszerelnöke! Maradt 5 perc 25 másodperced csoki tortát sütni, a torta kész, 2 perced maradt, nézz jobbra, egy villanyvezetékre feldobott nike cipőt találsz, a hálóddal megszerzed és maratont futsz. 1 perc maradt hátra, ideje elmondani az álmodat Tibi atyának aki éppen a dj pulttól állt fel. Tibi atya leül a számítógép elé és facebookon megírja az álmodat a hupikék törpikéknek akik továbbküldik a fogtündérnek, végül Simbához kerül. Simba megmondja az álmod jelentőségét. Ilyen egyszerű, látod? Nekem bevált!

2013. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nemár, én vagyok az egyetlen akinek leesett, hogy ez Alan Wake? :D
2013. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó: igazad van ám
2013. okt. 20. 15:25
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó előti: nekem a majom nem veszi fel a telefont :( xdlol
2013. okt. 20. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!