Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akkor ezek alvásparalízisek...

Akkor ezek alvásparalízisek lettek volna?

Figyelt kérdés

Többször is megesett velem,hogy álmomba megtudtam volna fulladni.Nem tudtam megmozdulni,csak a szememet tudtam forgatni. Nem nagyon emlékszek már csak 1-2re.. Volt egy olyan mikor valami tengerparton lehettem és ilyen furán feküdtem és a fejem a vízbe volt és nem tudtam elmozdulni,se felkelni és emlékszem,hogy rendesen öklendeztem és hu..borzalmas volt!! Meg volt egy olyan,hogy álmomban azt álmodtam,hogy alszok és láttam is magam oldalról és álmomba felébredtem és néztem magam,ahogy nemtudok megmozdulni,de még levegőt is alig kaptam..De nem csináltam semmit,csak néztem magam.

Most olvastam hasonlókat..Akkor az enyémek is alvásparalízisek lennének? Velem havonta 1-2x megesik.Nálatok ez hogy van?


2013. júl. 29. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez az. Félig tudatosan észleled, hogy alszol, téves ébredést élsz át, de mozogni továbbra sem tudsz.

Ha nagyon zavar, fordulj orvoshoz, mert alvási rendellenesség is lehet mögötte. Vagy gyakorolj, és tanuld meg a tudatos álmodást.

2013. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oooooertem:o

Nem szeretnek egyenlore orvoshoz fordulni.Ezt a nehany alkalmat igazan kibirom..es mostmar kezdek kicsit kivancsi is lenni:-) Gyakorlás alatt mit értessz? Azthogy?

2013. júl. 29. 15:11
 3/5 anonim válasza:

Igen ez az!

Szerintem bujkál benned egy kis pánikbetegség is.

2013. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Haha,panikbetegseg:-D Miért?:-)

Baaaaar nem kizart:DDDDDD

2013. júl. 29. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!