Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kivitelezhető lenne az, hogy...

Kivitelezhető lenne az, hogy ne álmodjak semmit?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy sosem álmodok értelmes dolgokról. Ez még nem is lenne olyan nagy probléma, de álomból felébredve reggelente mindig annyira nyomott vagyok, hogy alig bírok felkelni. Nem szeretnék álmodni, úgy sokkal jobban ki tudnám pihenni magam. Van vmi ötletetek,szerintetek ez megoldható?
2013. júl. 26. 17:06
 1/9 anonim válasza:
100%
Mindig álmodsz,csak nem mindig emlékszel rá. Ezt nem tudod irányítani.
2013. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet nem álmodni, (legfeljebb erős ideg gyógyszerekkel) és a nem álmodás nem megoldás a problémádra.


Az agy mindenképpen így piheni ki magát, szüksége van erre.

Hogy a tudatos éned rosszul reagál erre a dologra, az egy bonyolult kérdés.

Ha nagyon súlyos a helyzet, mindenképpen érdemes elmenni a kórházba, egy ottalvós alvásvizsgálatra.

Ha nem annyira súlyos, akkor segíthet valamilyen direkt erre összeállított esti teakeverék, (citromfű, vagy más nyugtató teák)

ezen kívül a minél kevesebb stressz, és méreg anyag, agykontroll, és meditációs gyakorlatok.

2013. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

minden ember minden éjszaka többször álmodik.Az más dolog, hogy valaki sokra emlékszik, van aki alig néhányra, de mindenki álmodik.

Ezen semmi sem változtat.

2013. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az,hogy semmi sem változtat,az egy dolog. Fő dolog ,hogy az álmodás hozzá tartozik az egészséges alváshoz.

Rossz álma mindenkinek van.nekem is. Majd elmúlik neked is. Adja Isten,hogy minél előbb úgy legyen!

2013. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cseréljünk, én szeretek álmodni:)
2013. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha valaki horkol, akkor nem álmodik.
2013. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A rossz álom nem mindig van kapcsolatban a rosz alvással.

Inkább valamilyen fizikai probléma valószínű.

Nem horkolsz véletlenül? Mert attól akár agykárosodást is kaphatsz. Az első jel pont az, hogy kialvatlanul, leverten ébredsz...


Alváslabort javasolok, mielőbb!

2013. júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat! :) adom érte a zöld kezeket!

egyébként nem horkolok, ez egészen biztos, úgyhogy ezzel nem lehet összefüggésben a dolog.

amit még megfigyeltem, hogy ha hajnalban megébredek valami miatt, és visszaalszom, akkor jönnek a "fejbenyomós" zagyva álmaim. szóval ezek nem éjszaka vannak, hanem inkább hajnalban, illetve reggel.

2013. júl. 28. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Van lehetőségem megnyugtatni. Ez nálam is így van,és másoknál is. tudom.
2013. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!