Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ezt?

Miért álmodom mindig ezt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy 2 hónapban rendszeresen visszatérő álmom az, hogy valami nagy hatalmú ember vagyok. Pl.: A leggyakrabban az van, hogy megyek a városban és mindenki meghajol előttem. Miért? Nem vágyok a való életben népszerűségre, átlagos ember vagyok és meg vagyok elégedve magammal. Az csak rá tett a lapátra, hogy hétfőn született meg a brit trónörökös a szülinapom napján.
2013. júl. 25. 21:27
 1/7 anonim válasza:
A tudatalattidban lesz a válasz.
2013. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajj de gyerekes vagy!
2013. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Talán nem kapsz elég figyelmet, szeretetet
2013. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 Ööö... nem?

#3 Épp azért furcsállom mert ha úgy vesszük mindenem megvan. Szerető család, barátok, nincsenek olyan ellenségeim akik befolyásolhatnak.

2013. júl. 25. 23:20
 5/7 Farkas András D. ***** válasza:
Hát a meghajlás a tisztelet, elismerés jele persze a körülménytől és testbeszédtől is függ, lehet félelem, üdvözlés, szokás, kötelesség. Az álmokba a tudatalatti nem csak a vágyainkat foglalja bele, van hogy újra él dolgokat, befolyásolja az akkori hangulat, a napi események, vagy az egész csak kitaláció, nem tudom pontosan mit jelenthet, ha tudnál róla többet írni, az jó lenne. De szerintem ne foglalkozz vele sokat, minél több időt szánsz rá, annál jobban a "fejedben marad", ne gondolj rá egy ideig és ha nem változik semmi, akkor gondold át mi válthatta ki.
2013. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek az álomnak is (ahogy az összes többinek) nagyon mély jelentéstartalma van. A meghajlásnál egyáltalán nem biztos, hogy rögtön a tiszteletre kell gondolni. Lehet, hogy csak régen voltál k*rvánál és már rád férne egy újabb kiadós szopás.
2013. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2013. júl. 26. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!