Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régi barátaimmal álmodom ok...

Régi barátaimmal álmodom ok nélkül. Mért Van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Öszevesztek velem, különös ok nélkül, egy 4. barátnak hitt személy kavart be köztünk.

Különösképp szó nélkül elhagytak engem, ma is velük álmodtam hogy kibékültek velem...

Valahogy eljutottam arra a tudatállapotra, hogy nélkülük is tudok élni, nem kellenek, de tudatalattim akkor mást mondhat? Eddig egy olyan szintet összekapartam nélkülük iskola terén, hogy sokan csak álmodni szeretnének róla. Gimnáziumi baráti kör volt, utána mindenki szakmát ment tanulni,rá 1 évre vesztünk össze. Szükség esetén hogy mekkora szemetek voltak a keresztnevük is leírom :)


2013. júl. 17. 07:32
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Elvben azt szokták mondani akik sokan gondolnak rád azokkal álmodsz (na ezt nem hiszem el annyira, mert akkor "igen Hitler?")

Lehet hogy a múltban valahogy hiányoltad őket és akkor ez most így jött. Volt egy osztálytársam akivel már vagy három éve összevesztem, és nemrég álmodtam hogy kibékültünk. Lehet hogy valamikor én is hiányoltam, nem annyira izgat már:D

2013. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, örülni örülnék neki de valahogy ez olyan rosszul esett hogy mégse igazán.
2013. júl. 17. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szükség esetén hogy mekkora szemetek voltak a keresztnevük is leírom :)"

Na had lám! Na muti! :)

2013. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ádám, Ferenc, Józska, Pista
2013. júl. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!