Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmom volt?

Furcsa álmom volt?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy az osztálytársaimmal mászkáltunk a városba aztán visszamentünk a suliba ott kihullott a fogaim nagy része közbe sírtam. Miután ez megtörtént a szűkebb baráti körömmel voltam neki mondtam, hogy ez történt, aztán elindultam azzal a csajjal a buszra aki tetszik nekem, de az ajtóba összefutottam az exemmel akit kb 2 hónapja nem láttam, aztán ott hagytam azt a csajt aki most tetszik és vele mentem meg az egyik barátnőjével ők pedig valami alaguton akartak kimenni? Segítsetek mi volt ez? Jelent ebbe valami valamit?

#fogak #furcsa #kihullottak
2013. júl. 24. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
furcsa álmod volt.
2013. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet hogy az exeddel kapcsolatban rejtőzik valami ott legbelül. Te szakítottál vagy ő? Hagyd kitörni magadból és ne rejtsd véka alá amit érzel, és gondold át melyik párod szereted jobban akivel most vagy az exeddel.
2013. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minden álomnak van jelentősége, és minden pici apró részletben ott rejtőzik a megfejtés kulcsa.
2013. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy jelenetre biztosra tudom a választ.Tudom, hogy én csak most válaszolok erre a kérdésre, de egyet konkrétan tudok: a fogkihullás az halált jelent a rokonságban. Sajnálom, hogy csak most irok, nem tudom, ha segitettem valamiben, de sokaknak bevállt akit ismerek. Őszintén, remélem, hogy nem ijesztettelek meg nagyon, de gondolom,hogy a segitségedre se voltam valami jó....
2013. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!