Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam utána nézni az álmokat, de ez nagyon megmaradt bennem.

Hárman voltunk. Egy lány barátnőm aki a testvérem belső tulajdonságait és stílusát viselte. A másik személy egy srác volt akivel az utóbbi időben megromlott a kapcsolatom. Az álmomban éjszaka volt. A barátnőm háttal feküdt nekünk csak néha mondott egy-két mondatot. A srác és én szembe feküdtünk egymással. És ahogy ketten aludtunk összekulcsoltuk a kezünket. Igazából a kéz összekulcsolása maradt meg bennem, de nagyon...

Kérlek csak normális válaszokat! Nagyon fontos lenne, köszönöm!!



2013. júl. 10. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A kéz összekulcsolása erős barátságra utal, főleg, hogy ezt ki is emeled, hogy ez maradt meg benned nagyon. Éjszaka volt, tehát a sötét időszak a kapcsolatotokban, de minden éjszakát nappal követ! Egyenlőre "alszotok" mindketten, senki nem lép semmit. A másik lány is te vagy az álomban, aki háttal fekszik, mintha meg lenne sértődve. Hogy mi köze a sértettségednek a barátnődhöz, és a hugod tulajdonságaihoz, azt már neked kell tudnod. De csak néha mond egy-két mondatot, ami azt fejezi ki, hogy nincs nagy harag, csak néhány odaszólás. Talán miattuk csinálod, mert ők tartják fontosnak, hogy játszd a sértettet. A valódi éned arccal a barát felé fordul. Majd jön az ébredés!
2013. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha ez az álmom megint megismétlődött, de nekem nyitva volt a szemem. A srácé még mindig csukva. Akkor ez mit jelent? :o
2013. júl. 12. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azt, hogy ráébredtél dolgokra, te már látod mi folyik itt, már érted a szituációt, hogy egy részed háttal a barátságnak beszólogat, egy másik részed pedig arccal a barátság felé fordul. A srác még nem látja a helyzetet, alszik. Nem lehet, hogy fel akarod ébreszteni ezt a barátságot?
2013. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De nagyon! Csak már nem tudom, mert nem érem el sehol se. :(

Talált jobb barátokat...

2013. júl. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!