Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Felébredtem egy jó álomból....

Felébredtem egy jó álomból. Miért?

Figyelt kérdés

Logikátlan lesz sok helyen de ez egy álom!

Mentünk osztály kirándulni az általános iskolai tesitanárommal, pedig már mind nagyok voltunk ez ilyen osztálytalálkozós összejövetel lehetett. Ültünk valami vendéglőbe azt mentünk hazafele szanaszét volt törve a személyi igazolványom és a repülőtéren volt egy bomba csaj becsekkolásnál(alkalmazott) azt mondta ezzel a személyivel lehet manupulálni repüljek el 3 különböző országba aztán mondtam, hogy egyedül nem akarok menni, erre azt mondta velem jön úgyis szabadságon lesz. Aztán hozta a bőröndöket meg valami papírt átlátszó bugyiba(amibe papírokat tesszük xD) a bőrönd tetejére tettem és megindultunk a bejárat felé a repülőbe. Láttam bejövök neki aztán sajnos felkeltem, az egész olyan kellemes volt minden olyan sárgásan láttam mintha egy instagramos szűrőn keresztül nézném. Ja és anyám telefonált és megmondtam neki, hogy nem kell a reptér elé jönnie.(nem vagyunk valami jóba mostanában, lehet el kéne költöznöm, hogy jó életem legyen, de miből?)



2013. júl. 8. 18:05
 1/2 anonim válasza:
Ez egy olyan kérdés amit szinte lehetetlen megválaszolni! Pl én is amikor rosszat álmodom akkor nem ébredek fel és végig álmodom, de ha jót álmodom pl: ha egy jó nővel kufircolnék akkor mire odaérünk az ágyhoz felébredem és olyankor plxan ideges vagyok hogy csak na!XD
2013. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a rémálmok mélyebben gyökereznek, ezért mélyebb alvásban is előjönnek, amikor nehezebben ébredünk. Az ilyen jellegű kellemes álmok a felszínesebb alvásban jönnek, tudatosabbak, logikusabbak, és az éber állapothoz is közelebb vannak.
2013. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!