Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez alvásparalízis? ( Röviden...

Ez alvásparalízis? ( Röviden lent )

Figyelt kérdés
Becsuktam a szememet este, amikor lefeküdni készültem ( még nem aludtam el tudtommal ) ugyebár minden sötét volt és nem bírtam kinyitni a szememet, úgy éreztem, hogy 1 székben ülök és ahhoz oda vagyok kötve és 1 tantermet éreztem magam körül, minthogyha iskolában lettem volna, de a tanterem üres volt, egy ember volt bent rajtam kívül ( nem láttam, csak éreztem ) és az az ember elkezdett nekem beszélni valamit a görögökről, a történelmükről és a görög feltalálók életéről, miután ezt elmondta, éreztem a szék szorítását gyengülni és miután megszűnt a szorítás érzése, ki bírtam nyitni a szememet.
2013. máj. 22. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű.
2013. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden bizonnyal.
2013. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Semmi köze az alvásparalízishez.

Alvásparalízisnél ki tudod nyitni a szemed, gondolkodni tudsz, de nem tudsz mozogni. olyan mintha valami vagy valaki lefogna. szemedet tudod mozgatni, test és kar nem mozdul.

borzasztóan rossz.

szóval nem látsz embert,....stb. Itt valószínűleg mély álomba szenderettél, biztosan okkal, mert kaptál egy üzit, amit fejthetsz megfele.

2013. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3: az alvásparalízis sok embernél jár együtt hallucinációval. A szorító érzés is sokaknál előfordul. Nekem volt már ilyen is, olyan is.

Én alvásparalízisre tippeltem, de könnyen lehet, hogy igazad van és csak álom volt.

2013. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Teljes mértékben nem alvásparalízis.

És amit az interneten írnak, hogy hallucináció, az csak humbuk. Mitől hallucinálna? Nem vett be semmit.

És alvásparalízis mindig ébredés után keletkezik. Amikor felébredsz de még információk nem jutottak el az agyig. Addig blokkolva vagy

2013. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5: ne okoskodj már, olvass inkább jobban utána. A pontos működését, amennyire tudom, nem ismerik, de az általánosan tapasztalt dolgok között ott van a hallucináció is.

Nekem rengetegszer volt már alvásparalízisem, egy alkalmat kivéve nem hallucináltam, de akkor egyszer nagyon durván és élénken. Érdekes volt.


>Amikor felébredsz de még információk nem jutottak el az agyig.


Ha ezzel azt akartad kifejezni, hogy az alvásciklus zavara miatt a REM fázisban fellépő atonia ideiglenesen megmarad ébrenléti állapotban is, akkor igazad van, csak gyengén fogalmaztál.

2013. máj. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!