Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Évek óta visszatérő álom?

Évek óta visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Régen sokszor álmodtam az esküvőmről, de mindig csak az oltár előtt állós jelenetet, de teljesen tisztán a megmaradtak a színek, a szavak, a hangok. De mindig csak hátulról láttam a vőlegényemet. Majd 9 évesen megismertem egy fiút, aki azóta a legjobb barátom, és az álom immáron 6 éve ismétlődik, kb 2 hetente-havonta, és az egyre jobban tisztul, a vőlegény egyre jobban hasonlít a legjobb barátomra. Nem vagyok belé szerelmes, mégcsak nem is tetszik. Jelent valamit mégis ez az álom?

15/L


2013. máj. 5. 21:32
 1/1 anonim válasza:
Lehet, hogy nem ő lesz a férjed, de sokszor látod őt és ezért a tudatalattid az álmodban a barátod arcát rakja be a férjed helyébe.
2013. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!