Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon ez az álom mit jelenthet?

Vajon ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A munahelyemen elvállaltunk egy maszekmunkát,és mindannyian benne voltunk.A művezető azonban nagyon flegma volt velem,én pedig teljesen kikeltem magamból,és rákiabáltam,hogy a családtagoddal beszélj így,ne velem!Erre megfogta a táskámat,és kidobta az utcára de úgy, hogy még össze is tört benne valami üveg,és kitessékelt.Viszont volt egy váratlan fordulat,a munka után a művezető megkeresett,és azt mondta:A brigádvezető úgy döntött neked is jár pénz,tessék itt a részed!Nem emlékszem már mennyi volt,és ekkor felébredtem.Ez elég különös volt.

2013. ápr. 7. 19:34
 1/2 anonim válasza:
67%

Azt jelenti hogy nem jelent semmit -.-, még is mit jelentene?

Megtörténne a valóságban? Ekkora baromságot és még különös is volt?-.- Nem semmi...

2013. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

képzedl!én az álmodtam hogy nem emlékszek rá:O

ez mit jelenthet?-.-

2013. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!