Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Titeket is ennyire felkavar...

Titeket is ennyire felkavar egy álom? Miért van ez és miért tér vissza?

Figyelt kérdés
17/L vagyok. boldog párkapcsolatban vagyok másfél éve. idén kerültem új suliba és összehaverkodtam egyik fiú osztálytársammal. suliban dumálunk, néha facen is, semmi több. pár hónapja azt álmodtam, hogy ölelkezünk, majd ad egy puszit a számra. ez az álom teljesen felkavart. sokat gondoltam pár napig a srácra, a közelsége is jól esett. aztán amikor már abbamaradt ez a felkavartság, újra vele álmodtam. azon kívül még 1x-2x. nagyon szeretem a barátomat, ez a srác nem is jön be, viszont ezek az álmok felkavarnak. veletek volt már ilyen? ez miért van? miért visszatérő álom?
2013. ápr. 7. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nappal az agyad irányít, így úgy gondolod, "boldog párkapcsolatban" élsz - 17 évesen nem semmi! - de valahol, a tudatod mélyén hiányérzettel küzdhetsz.
2013. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

boldogok vagyunk, 17 évesen is lehet boldog egy párkapcsolat, lehet komoly, lehet igaz szerelem!

és ebben a srácban keresem a hiányt, úgy gondolod?

2013. ápr. 7. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,a hiány. Szerintem az hiányzik, hogy párkapcsolatban vagy és nem flörtölhetsz, randizhatsz másokkal..


Amúgy nekem nem visszatérő de olyan felkavaró álmom volt, hogy szabályosan nem mertem aludni utána napokig. Én ugye a betörés és megerőszakolástól félek. Álmomba megvolt mindkettő.. Ez a legrosszabb, a félelmekből fakadó rémálom. Na akard megtapasztalni:)

2013. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi, lehet, hogy igazad van :)

én is szoktam félelemmel álmodni, de én visszamerek aludni, nem feltétlenül álmodja újra ugyanazt az ember, vagy a folytatását. néha azt kell mondanom, hogy sajnos, mert egyszer egy szép álmot akartam folytatni, de nem sikerült azóta sem, pedig ennek már vagy 4 és fél éve.

én azzal az állattal álmodom néha, amitől félek, hogy megtámad, bejön a lakásba vagy ilyesmi. elég rossz :S de ez csak egy álom, nyugi :)

2013. ápr. 7. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Mostanában én is furcsákat álmodok pl. nekem ez egy visszatérő álom és nem tudom mit jelent "nem tudom megfejteni" :(

anyukámmal telefonáltam és bizalmas dolgokat osztottam meg vele -valószínű "nem telefontéma lett volna".

Másnap utaztam a gyerekeimmel és a mellettem lévő hölgy is telefonált és saját magamat hallottam vissza mint egy diktafon mondta vissza, amit én beszéltem a napokban. kicsit bizar félelmetes volt...


Az álmod meg valami elnyomott dolog miatt lehet-szerintem 17 évesen ne jelentsd ki hogy boldog párkapcsolat vagyis még fiatal vagy ne állapodj meg túl korán-mondja ezt egy tapasztalt vén róka :P

2013. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A boldog párkapcsolat nem azt jelenti hogy össze fogunk házasodni...
2013. ápr. 8. 07:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!