Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

A következőt álmodtam: A Balaton partjánál egy sétányon sétálok, amikor látok a sétány mellett balra egy parkbejáratot. A parkbejáraton belül egy csapat lányt látok (egymással beszélgetnek, jól elvannak), és nem messze tőlük egy piros színű kerti padon egy iszonyat jól kinéző lányt látok egyedül, aki éppen unja magát (a lányt nem ismerem de minden külső tulajdonsága ismerősnek hatott). Ettől kezdve álmomban azt éreztem, hogy hatalmas önbizalmam van. Odamentem a lányhoz , megszólítottam és sokáig beszélgettünk (beesteledett mire felálltunk a padról). Innentől az egész álmomban együtt mentünk mindenhova. A Balaton partján a lánnyal (kéz a kézben) sétálva egy épületet láttam, ami nem volt túl magas, de nem volt túl alacsony se.

Az álmomban másnap egy uszodába mentünk együtt (ahol egy hullámmedencében voltunk). Arra emlékszek, hogy háttal van nekem, de visszafordul és rámmosolyog. Ezen nap végén (az álmomban) egy fasor volt előttünk (ahol a nap sütött és a fák levelei szép zöldek voltak), ahol most mellettem volt, és oldalt fordulva mosolygott rám.:)

A válaszokat előre köszönöm. (F/15)


2013. márc. 21. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Jéá, új tavasz közeleg, kószálnak a gondolatok, tocsog a pöndöly!
2013. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!