Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam,...

Mit jelent ha azt álmodtam, hogy plüssállatokat loptam el?

Figyelt kérdés

Sajnos nem emlékszek az egész álomra. csak néhány részletre, először is, rendőrnőnek álltam.

Rendőrnőnek álltam, azért, hogy be tudjak menni a nagy-kapujú kőépületbe, ahol a rendőrség tartózkodik... És így alkalmam nyíljon, plüssállatokra szert tenni. Barna színű plüssökre, amik közül valamelyik sima szőrgombolyag volt, mások sündisznók voltak. (aranyosak). Rómában voltam a Nagy Téren, azzal a különbséggel, hogy északiasan komor/sötét hangulata volt. Ahogy a téren mentem, találtam kosárdarabokat, amiket egymásba lehetett helyezni. Szóval ahogy sétáltam egyre több kosárdarab gyűlt össze, amiből végül kiraktam egy egész kosarat és azt lóbáltam a karomon hazafelé. A kosár piros színű, csillámos borítású darabokból állt. Kicsit zőrgős hangott hallatott, ahogy a ruhámnak súrlódott járás közben.


2013. márc. 3. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nincs kleptomániád?
2013. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az éppen nincs. :D
2013. márc. 4. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szereted a plüssöket,de kevés van belőlük?
2013. márc. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 utolsotroger ***** válasza:
szerintem az van, hogy a tudatalattid felidézi azt az emléket, amikor 3 éves korodban a bátyád részegen felgyújtotta a kedvenc plüssállatodat és utána lehugyozta, hogy eloltsa. de mivel ilyen fondorlatosan eszelted ki, hogy tudsz plüssöt lopni, lehet, hogy csak simán túl sok csi-t néztél...
2013. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!