Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha fojtogatnak...

Mit jelent ha fojtogatnak bennünket álmunkban?

Figyelt kérdés
A múlt éjjel azt álmodtam,hogy sétálok egy helyre sötétben. Át akarok kelni a zebrán,de látom,hogy jön egy jármű és szaladok hogy átérjek a túloldalra,de eközben megpillantok a túloldalt egy gyanús férfit. Ezért nagyban kikerülöm,már a zebrán úgy kelek át,hogy nem egyenesen megyek át a zebrán,hanem kissé diagonálban. Mikorra átértem korom sötét lett,nem láttam semmit és egy másik férfi elkapott,megfogta a nyakam és elkezdett fojtogatni. Az álomnak szerencsére hamar vége lett,szerencséra ilyenkor mindig felébredem...Mit jelenthet ez?
2013. márc. 2. 15:24
 1/5 mxxx ***** válasza:
nyomasztó gondjaid, esetleg titkaid lehetnek, amitől félhetsz hogy kiderül. esetleg van valaki aki rosszat akar neked. "folytogatni" akar..ez lehet pl az is hogy nem engedi hogy másokkal legyél, vagy hogy azt csináld amit szeretnél..
2013. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy olyan betegséged van hogy míg alszol néha elakad a lélegzeted és ehez szövöd az álmokat,én kivizsgáltatnám mielőtt komoly bajom esik!
2013. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szonjus válasza:
Ez lehet egy tudatalatti szexuális aberráció kifejeződése az álmaidban, keress fel egy szexuálpszichológust vagy kérdezd körbe a családod, hogy valaki tapasztalt-e ilyesmit rajtad kívül is. Mert akkor az egy dominánsan öröklődő szexuális perverzió, ami feszültségekhez is vezethet, akár családon belüli erőszakig is fajulhat...
2013. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utso mi van?
2013. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ide szánta :D Vagy ha igen akkor nemeléggé tájékozott.

Egyébként MINDENKI válaszát köszönöm :D :)

2013. márc. 5. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!