Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmunkban érezhetünk szagokat,...

Álmunkban érezhetünk szagokat, és érezhetünk ízeket?

Figyelt kérdés
Tegnap például azt álmodtam, hogy kaptam egy parfümöt, de nem éreztem az illatát. Ez az álmomban benne volt, hogy nem érzem, vagy álmunkban alapból nem is érezhetünk szagokat? És ebből kiindulva ízeket sem?
2012. júl. 4. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Érezhetünk mindent, csak arra sokkal ritkábban emlékszünk, mint a képekre.
2012. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Álmunkban ha jól tudom működnek az asztrális érzékek vagy mik...nem tom pontosan de valami ilyesmi..
2012. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet érezni. Párszor álmodtam olyat, hogy sütit tömök magamba, és annyira finom volt, hogy nem bírtam leállni :D
2012. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Működhetnek bár erősen eltér a működésük a valós világhoz képest, hiszen az érzetet maga az agy generálja. Fájdalom, ízek, illatok, ezek mind lehetnek elenyészőek vagy eltúlzottak egy álomban. Abba is érdemes belegondolni, hogy néhány esetben nem is biztos, hogy érzi az illető az ízt csak az agy generált egy olyan érzetet, gondolatot, hogy valami nagyon finomat evett-ivott, szagolt.
2012. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!