Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hülye álom! MiÁért álmodtam?

Hülye álom! MiÁért álmodtam?

Figyelt kérdés

Minden szülinapi listámon és karácsonyin szerepelni szokott a Sony Xperia U telefon.


Azt álmodtam hogy megkapom aranyszínűben, és a hátlapját kicserélem tigrismintásra. a telefonnal tök boldog vagyok és nagyon jól működik. ekkor jön egy sötét alak, kapucni van a fején és földhöz csapja a telefont aztán széttapossa. nevetve elmegy. aztán jönnek ilyen szellemek akik kiröhögnek hogy most a szüleim kinyírnak, a szüleim kinyírnak amiért a drága telefont "eltörtem". bemagyaráztam nekik hogy nem én törtem el jött egy ember és széttaposta. kiröhögtek és kiraktak az utcára. aztán örökbefogadott egy szörnyű család, közel nyolc gyerekük volt és mind engem csúfoltak. megszöktem és egy tyúkudvarban töltöttem az éjszakát. a tyúkok megcsipkedtek. itt ért véget hogy az egyik tyúk hozzám szólt hogy "Helló, mizu?"


mit jelenthet ez? ha csak részletekben tudjátok megfejteni oké.

Ha megkapom amire vágyok?

Ha kidobnak a házból?

A szellemek mit jelentenek?

A csirkék mit?

A szökés mit?


köszi előre!



2013. febr. 4. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy nagyon megszeretnéd kapni a telefont, de jobb ha nem kapod meg mert úgyis ellopják vagy eltörik.
2013. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha ez lehet. mindig mongyák hogy túl komoly telefon nekem. de a csirkék és kidobnak a házból? az mit jelent?
2013. febr. 4. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A szellemek meg a csirkék lehetnek az osztálytársaid, barátaid :)
2013. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább tabletet vagy pct vegyél, de a 4.1 Android az..eléggé...
2013. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
samsung galaxy mini 2-m lesz úgyhogy tökmind1. de az álom!!! azzal mi van?
2013. febr. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!