Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy én vagyok...

Azt álmodtam, hogy én vagyok Harry Potter és Voldemort üldöz. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

:D Nem kamu, komolyan ezt álmodtam. Az elején egyedül mászkáltam valami helyen és a bokrokat ugráltam át, de mikor odaértem egy csomó kukához átváltoztam. A csomó kukánál (éjszaka volt) ált Voldemort a követőivel, és Dombledore, Hagrid, meg még néhány varázsló. Voldemorték fenyegetőztek valamit aztán elővették mind a PISZTOLYUKAT xD és egyenként elkezdték lelőni a varázslótársaimat. Legelőször hagridet. Utoljára dombledore-t, aki mikor tudta, hogy ő következik előrelépett, odahúzott magához, hátulról átölelve. És olyanokat mondott, hogy "tudod mi a dolgod", "tarts ki harry", meg ilyenek... Aztán őt is lepuffantották. Elkezdtem rohanni. Egy csomó ideig rohantam (még egy autóparkolón is átkeltem), de megtaláltak voldemorték. Behurcoltak egy házba, ahol leálltam velük beszélgetni. Kicsit később lefeküdtem a padlóra valamiért, erre jött egy fehérköpenyes nő aki kérdezte, hogy minden rendben van e, nem vagyok e rosszul stb. Mondtam "csak gondolkoztam" és zavartan fölálltam. Visszamentem voldemortékhez de itt már sajnos nem tudom mi történt... :( Ja, és Voldemorték a konyhánkban tanyáztak.

Lány vagyok..... :DD

Szerintem ez volt életem legkülönösebb álma. Mit gondoltok róla?


2013. febr. 3. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudom, kérdésre nem válaszolunk kérdéssel, de


MIT SZÍVTÁL?

2013. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Bár a film is erről szòlt volna.. :-)
2013. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Túl sok Harry Pottert néztél.

De én is szoktam filmekkel kapcsolatban álmodni. Pl. Az egyik kedvenc sorozatom a Doctor Who és ezért voltak már különös álmaim vele. Volt, hogy cybermant akartak belőlem csinálni, utaztam már a Doktorral de ezen kívül még a dalekok is kineveztek vezérüknek.

2013. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
J, de már elég rég nem néztem és nem olvastam a harry pottert.
2013. febr. 3. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
F.I.S.H.
2013. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__3961762-..

Én ezt álmodtam. Szerintem az én álmom betegebb...:D Már nem is szoktam normálisat álmodni.

2013. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vadkan01 ***** válasza:
terhes vagy :D
2013. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a kiválasztott.
2013. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 loupsolitaire ***** válasza:
Beléd fog csapni a ménkű.
2013. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az álom arra vonatkozik, hogy hamarosan eljön érted a radiátorhajigáló gladiátor aligátor. Bion.
2013. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!