Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Temetőben futni mit jelent?

Temetőben futni mit jelent?

Figyelt kérdés
Már 2 napja ezzel álmodok hogy először csak mintha kertek alatt sétálnék aztán azon veszem észre magam h a temetőben futok,megàllok Mamám sírjánál és futok tovább,kijöttem talàlkoztam egy nővel aki látja a szellemeket,de gonosz volt vissza akart vinni, én nem akartam elkezdett kergetni és találkoztam egy síró kislánnyal őt is üldözte, a kislánynak cumi volt a szájába és folyt a nyála annyira sírt, jah és úgy nézett ki mint tesóm kiskorába! röviden ennyi,előre is köszönöm!

2013. jan. 12. 11:30
 1/2 x) ***** válasza:
Túl sok horrort nézel.
2013. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsizsik666 ***** válasza:
Hiányzik mamád, talán azért álmodod ezt. Szívesen beszélgetnél vele, de a haláltól egyfajta féleleem van benned. Teljesen szokványos álom tudatalatt a halált szeretnéd feldolgozni...de mégsem szeretnél vele tudatosan foglalkozni.
2013. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!