Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez? Nagyon fura...

Mit jelent ez? Nagyon fura álmom volt tegnap, már nem emlékszem egész pontosan.

Figyelt kérdés
Középkori környezet, járkálok egy füves-erdős területen. Az első fele a vérről szól, megsérült az ujjam vérzett. Több szétdobált könyvkupacot találtam amik inkább szemétkupacra emlékeztettek. Véresek voltak, és tócsák voltak közöttük. Nem céltalanúl barangoltam, kerestem valamit. Volt ott egy lány is. A második felében elmentünk egy 5-6 fős csapattal egy barlangba ahol valamiféle istentisztelet volt. Az lett volna a feladatunk, hogy megszerezzünk egy ereklyét. Elindultunk lefelé amikor az előbb említett lányt magával ragadott valami erő, és meg akart valamit érinteni amit nem lett volna szabad. Visszarántottam, de eközben elszakadtunk a csapatól. Fojtattuk utunkat az istentisztelet felé le a barlangba. Mikor odaértünk kiderült, hogy a megszerzendő tárgy egy borral teli kehelyben lévő rubinpáros amit összeérintve megnyílik egy kapu amin át kellett volna mennie a csapatnak. Azt hittem, hogy itt találkozunk a többiekkel, de nem voltak ott. Az lett az álom vége, hogy a pap megitta a bort, és megláttam a rubinpárost.
2012. dec. 5. 04:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A könyvek a tudást jelképezik. az, hogy véres az azt is jelentheti, hogy nehéz, vagy azt, hogy pusztító. Ezzel szemben áll a hit és a rítusok világa. és te ezt az utat válaszod. A lány Sophia ő a bölcsesség. És ő vezet el oda, amit keresel. De ezzel a dologgal csak egyedül lehet csak szembe nézni, ide a társaid nem jöhetnek veled és te sem velük. Az, hogy a borból kerül elő a dolog azt jelenti, hogy köze van a mámorhoz, az átszellemüléshez, a tudatállapot váltáshoz. De hogy mi a rubin páros azt már én nem tudhatom.
2012. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Barátom, el kell hogy keseritselek. Hosszas viták, és precíz számítások, plusz kőkemény konzultációk a telefonos jósdával , csak egy dologra engednek ezek után kovetkeztetni: te geˆi sokat Wowozol.
2012. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én csak egyre tudok következtetni.

Túl sok csillag kaput meg elveszett ereklyék fosztogatóit néztél :D

2012. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!