Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?!...

Mit jelenthet ez az álom?! Sátán a gyóntatófülkében!

Figyelt kérdés

Nem vicc! Tényleg ezt álmodtam!


Egy kis állathordozó doboz volt a kezemben, benne egy fehér plüss nyuszival (amiről kiderül, hogy élő nyuszi) és el akartam vinni beoltatni...És akkor hirtelen egy templomban, egy gyóntatófülkében találtam magam, nem tudom, hogy kerültem oda.... Ott ültem, de a túloldalon nem pap volt, hanem maga a Sátán! Nagyon furcsán nézett ki, aránytalanul nagy feje volt, bazi nagy szarvai, denevérorra és a feje két oldalán ülő, gülü szemek és kilátszott az összes foga meg az ínye, mint amikor vicsorog egy kutya. Igazából nem csinált semmit, ami gyanús lett volna, csak megkérdezte, mi járatban vagyok (??!!!).


Mit jelenthet ez az álom? Megjegyzem egyáltalán nem vagyok vallásos, nyulaim sincsenek és nem szedek semmi hangulatfokozó ill. tudatmódosító szert.



2012. nov. 18. 22:22
1 2 3
 11/23 Pietrosol ***** válasza:

Mindenkiben van egy szerkezet,amit úgy nevezünk,hogy elme!Az elme szakadatlanul gyártja a gondolatokat és az ezekből származó érzelmeket!Figyeld meg az elméd,hogy képtelen a jelen pillanat átélésére és vagy a múltban vagy a jövőben járkál,szakadatlanul elemezve az ott megtörtént,illetve a meg nem történt,csak elképzelt dolgokat!Amennyiben az ember az elméjével azonosul,a megfigyeletlen elme kialakítja saját tudatát,az egót!

Az egó működése nagyon sokszor tetten érhető!A támadó szerepek:harag,gyűlölet,bosszú,stb..,míg az áldozat szerepek:megbántottság,félelem,fájdalom,stb..!Persze a szerepek egymásba fonódnak és egy olyan elme labirintust képesek kialakítani,amelyből gyakran,csak komoly meló árán tudsz kibogozódni!Az elmével való teljes azonosulás vagy kényszeres gondolkozás esetén vagy támadóvá vagy áldozattá válik az ember!Megszületik az egós tudat!

A jó hír,hogy a gondolataid megfigyelésével és az azokra való nem reagálással képes vagy a tudatosságodat fejleszteni,illetve növelni!Ami eddig egy tudattalan,kényszeres mechanizmus volt,az innentől kezdve a tudatod fényébe kerülve passzívvá válik!Persze nem egyik napról a másikra,a folyamat eltart egy ideig!


Visszatérve az eredeti kérdéshez!A Biblia szerkesztői vagy szándékosan rótták rá a felelősséget egy külső identitásra,hogy azt ne magadban keresd és így soha ne találd meg,vagy nem voltak tisztában az ember működési mechanizmusával!Ez utóbbit én kétlem,főleg annak tükrében,amit korábban Indiában,Iránban,Egyiptomban vagy a Görögöknél,Kínában megismertek!

2012. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Köszi! Így már más. :)
2012. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


11-es válaszoló. Ez nagyon érdekes, köszi!


Az a furcsa, hogy a Sátánt mindig valami rettenetesnek ábrázolják, a leggonoszabb gonosznak (sajnos járnom kellett kicsi koromban hittanórára, ott is ezt szajkózták), ezt próbálták belénk nevelni... De amikor szörnyekkel álmodom, sose érzem magam kényelmetlenül a társaságukban. Sőt, kifejezetten kedvesek, udvariasak szoktak lenni! Álmodtam már farkasemberrel is, na az pl. kopogott, mielőtt bejött a házamba (nem, utána sem evett meg :D). Itt is a Sátán tök udvarias volt O_o

2012. nov. 20. 09:08
 14/23 anonim ***** válasza:
Tul sok volt a Pokolgéptől az Éjféli harang
2012. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

És mi a helyzet a kutyáddal?


Nem követtél el ellene valamit amit?

2012. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Ördögváltozás Csíkban. :D
2012. dec. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A nyúl: fürgeség,

találékonyság,

termékenység,

ártatlanság, félénkséget jelent a sátán az erő a becsvágy hatalom és a gonoszságot jelenti szerintem azt akarja tudatni az álmod, hogy rossz úton jársz valamilyen módon rossz fát tettél a tűzre :)

2012. dec. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Pokolgépet nem hallgatok, a kutyámat a tenyeremen hordozom (:D), a Csíkos részt nem vágom és...Kedves Goku, lehet, igazad van :D
2012. dec. 20. 10:59
 19/23 anonim ***** válasza:

Én áldozati oltárra asszociálok, gyóntató fülke helyett. Cs*sszél a sátánra. ;)

És mentsd meg a nyulat. :) Nehogy feláldozd.


komolyra fordítva: valami újat tanultál: az oltások a népírtás eszközei, a sátánista háttérhatalom műve. Nyugodtan kételkedhetsz benne, csak nehogy későn sírj. Az álmod ráébresztett valamire téged.


Egyébként meg alapvetően te tudsz rájönni, mit jelent az álmod, mivel kevesebb a kollektív szimbólum az álmokban, mint egyéni, szubjetív szimbólum. Mit jelent számomra a nyúl mint olyan - képletesen? Lehet ,h gyermeket vársz, vagy pont hogy félsz a teherbe eséstől? Hátha a nyúl túlzott szaporasága miatt választottad tudat alatt szimbólumként a nyuszit... És dühöd, vagy aggodalmad sátán képében jelent meg álmodban, hogy bárki is, csak szüntesse meg a fogantatást... De az is lehet ,hogy pont hogy lelkiismeret furdalásod van tudat alatt, hogy még abortáltatni is képes lennél egy új jövevényt, ezért a sátán mint az abortuszgyilkosság kifejező számomdra.


Szóval sok minden lehet, magad érezz rá. ;)

Egy dolgot ne felejts, tudod ;) :

Ha újra találkozol az ördöggel, kiálts rá:

- Távozz tőlem - sáNtán!

;-)

2012. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
a nyúl tulajdonképpen galambot szimbolizál, a galamb meg átvitt értelemben nyulat. a sátán semmit sem szimbolizál, és csak azért jelenik meg az álmokban, hogy összezavarja az embereket. ne félj, ha ébren lennél, akkor csak a nyúl jelenne meg, tehát az álomban is rá kell koncentrálnod! az álombéli nyúl nagyon ravasz, így néha meg sem jelenik, vagy megjelenik, de másvalaki álmában. ha te nem vagy más, akkor nálad jelent meg. ezekre figyelj!
2013. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!