Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?!...

Mit jelenthet ez az álom?! Sátán a gyóntatófülkében!

Figyelt kérdés

Nem vicc! Tényleg ezt álmodtam!


Egy kis állathordozó doboz volt a kezemben, benne egy fehér plüss nyuszival (amiről kiderül, hogy élő nyuszi) és el akartam vinni beoltatni...És akkor hirtelen egy templomban, egy gyóntatófülkében találtam magam, nem tudom, hogy kerültem oda.... Ott ültem, de a túloldalon nem pap volt, hanem maga a Sátán! Nagyon furcsán nézett ki, aránytalanul nagy feje volt, bazi nagy szarvai, denevérorra és a feje két oldalán ülő, gülü szemek és kilátszott az összes foga meg az ínye, mint amikor vicsorog egy kutya. Igazából nem csinált semmit, ami gyanús lett volna, csak megkérdezte, mi járatban vagyok (??!!!).


Mit jelenthet ez az álom? Megjegyzem egyáltalán nem vagyok vallásos, nyulaim sincsenek és nem szedek semmi hangulatfokozó ill. tudatmódosító szert.



2012. nov. 18. 22:22
1 2 3
 1/23 Zsizsik666 ***** válasza:
15%
Áhh. Álmodban az valószínűleg WC fülke volt, nyugi. Minket nem érdekel az ilyesmi, megmondhattad volna neki nyugodtan, hogy csak sz@rnod kell, nem olyan genya hogy ne menne ki a WC fülkéből. Én a pokolban melózom és az egész munkaidőt végigsz@rom, jobban mondva lógom, de nem tudja a nagyfőnök. Legközelebb ezt hazudjad neki!
2012. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%

Azt jelenti ez barátom hogy te a sátánnak a katonája és szolgája vagy! És ezért majd ő meg fog jelenni az életedben és fehér nyulakat fogsz előtte parancsra seggbe baszni a gyóntató fülkében egy vasárnapi istentisztelet alatt !

Üdv! Mr SATAN

2012. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Én meg azt álmodtam régebben, hogy az ördögöt a mennybe kísértem,és ő sírt ,de még meg se próbált ellenállni. Még sose láttam ehhez foghatót. Némely álmomban aranyban fénylek,és szárnyam van,és megvédek másokat. Nagyon furcsa!
2012. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Kedves második!


A nyúlseggbebaszós rész eléggé sántít, tekintve, hogy nő vagyok.

2012. nov. 19. 00:22
 5/23 anonim ***** válasza:
Utóbbi vagyok! Cselszövő a sátán, de vajon meg tudna javulni?
2012. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az ördög,és a sátán ugyan az ,lucifer! Egykor az angyalok vezetője volt, főangyal volt! Gonoszsága miatt száműzték,de talán megjavulhat? Talán megbánhatta? Lehetséges?
2012. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia,

lehet van egy olyan eldöntendő helyzet az életedben, melyen gondolkozol hogyan tudnád megoldani. Ha van is egy elképzelésed már róla, akkor változtasd meg, mert nem biztos, hogy jó úton indulnál el. Én ezt érzem nálad.

Remélem tudtam segíteni. :)


Üdv. Laci

2012. nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Csak, nem te vagy az? László jósnő!? :D
2012. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A sátán az egó!

2012. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Fejtsdt ki bővebben pls...
2012. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!