Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Közeledő vihar álomban (vissza...

Közeledő vihar álomban (visszatérően) mit jelent?

Figyelt kérdés
Szinte mindig közeledik a vihar álmomban (ritkán ide is ér),de általában mielőtt ideérne,felébredek. Félelmetesek ezek az álmok :( Mit jelnt ha jelent valamit?

2012. nov. 12. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki álmában a vihart lesi, másnap húslevest eszik.


Magyar Szólások és Közmondások Szótára

2012. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy valamin változtatni kéne életedben, és szembenézned egyik félelmeddel. Csak bátran! ;)
2012. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
42%
mindenkinek vannak visszatérő álmai, régen nekem is nagyon sok volt, mostanába nemigazán vannak de egy idő után elmúlik, maz álmoknak csak a mesékben van jelentésük
2012. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erősen tévedsz utolsó. Sokszor szimbolikus jelentést hordoznak, és ezt mint tisztánlátó mondom neked.
2012. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
47%
Az álmok a képzeleted szüleményei. Néha olyanról álmodsz, amit szeretnéd ha beteljesülne (pl michael jacksonnal és apukáddal vacsorázol egy hajón) vagy egész nagy baromságokat (pl hogy egy panzió lépcsőházában csúzdázok le anyával a lépcső korlátján). Vagy ha félálomnan vagy és hallod hogy valaki lehúzza a wc-t előfordulhat hogy azt álmodod hogy lehúzta valaki a tesód. Velem ez már előfordult és sírva ébredtem föl. (saját példákat mondtam)Nincs semmi jelentése.
2012. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigieket :)

Bár tegnap már ideérő viharról álmodtam egy templom mellett, és fura... mind a 2szer ponz oda csapott a villám,ahova előtte gondoltam hogy fog :S Fura volt...Bármi ötlet miért vannak ezek?...

2012. nov. 15. 00:07
 7/7 kukaricsi válasza:
szerintem jelentheti azt ,hogy fel kell készülnöd valamire a közeledő dolgok akár rossz dolgok pl balesetek elkerülése ilyesmi én erre tippelek
2012. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!